O společnosti CYRRUS
Máme za sebou 25 let zkušeností. Zvládli jsme několik krizí a z každé se poučili. Rádi se s vámi o tyto zkušenosti podělíme.
Zakládáme si na osobním přístupu. Naším cílem je vaše spokojenost. Využíváme moderní technologie, ale základem zůstává osobní komunikace s klienty.
Najdete nás ve 3 největších městech ČR. Centrálu v Brně v Platiniu, v Praze ve Florentinu a v Ostravě na ulici 28. října.
Pyšníme se týmem zkušených odborníků. Obchodování na burze se věnujeme naplno. Obchodujeme v Praze, ale také v zahraničí, především v Německu a USA.

Vyberte si pro obchodování na burze zkušeného partnera

V průběhu finanční krize jsme jako první broker změnili zažitý model obchodování na burze a vydali se cestou chytrého investování. Vytvořili jsme službu Moje strategie, v rámci které dlouhodobě pomáháme klientům investovat jen s takovým rizikem, které jsou ochotni nést.

I díky tomu u nás má svá investiční portfolia více než 8 000 klientů a celková hodnota investic přesahuje 22 miliard korun.

Zobrazit celý disclaimer

Jak probíhá spolupráce s makléřem

  1. Prostřednictvím osobního makléře získáte vhodná doporučení pro své portfolio

  2. Rozhodnete se, která doporučení chcete využít

  3. Telefonicky makléři potvrdíte vybrané obchody

  4. Výkon svého investičního portfolia sledujete ve VIP sekci

  5. Svého osobního makléře můžete kontaktovat s jakýmkoliv dotazem ohledně investic

Naše zkušenosti jsme nezískali ze dne na den. Během bezmála 25 let na trhu jsme viděli konec nejednoho spekulanta. Proto jsme vytvořili nový systém, který vám pomůže vydělávat s rizikem, které jste ochotni nést. Neříkáme, že investovat je snadné, ale víme, že investovat chytře je možné.

Marek HatlapatkaŘeditel společnosti CYRRUS

Získejte komplexní služby nejen při obchodování na burze

Společnost CYRRUS, a.s., je licencovaným obchodníkem s cennými papíry a jednou z největších makléřských společností v České republice. Obchodování na finančních trzích zahrnuje mnoho specifických činností. Abychom vám poskytli komplexní služby na špičkové úrovni, založili jsme několik úzce specializovaných dceřiných společností.

Nejsme jen broker. V současnosti vám skrze naše další společnosti dokážeme pomoct s hledáním strategického investora, rozvojem vašeho podnikání pomocí dotací i obchodováním v cizích měnách.
 

Zobrazit celý disclaimer

Jak začnete obchodovat na burze

  1. Kontaktujete nás a makléř si s vámi domluví schůzku

  2. Na schůzce s makléřem proberete své představy a zjistíte svůj investiční profil

  3. Podepíšete komisionářskou smlouvu, která vás k ničemu nezavazuje, ale umožňuje vám využívat naše služby

  4. Získáte klientský účet, přes který zašlete peníze na investice

  5. Spolu s makléřem sestavíte vhodné portfolio

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.