O společnosti CYRRUS
Máme za sebou 25 let zkušeností. Zvládli jsme několik krizí a z každé se poučili. Rádi se s vámi o tyto zkušenosti podělíme.
Zakládáme si na osobním přístupu. Naším cílem je vaše spokojenost. Využíváme moderní technologie, ale základem zůstává osobní komunikace s klienty.
Najdete nás ve 3 největších městech ČR. Centrálu v Brně v Platiniu, v Praze ve Florentinu a v Ostravě na ulici 28. října.
Pyšníme se týmem zkušených odborníků. Obchodování na burze se věnujeme naplno. Obchodujeme v Praze, ale také v zahraničí, především v Německu a USA.

Inovativní přístup, garance, odbornost a maximální péče!

Věříme jedinečným produktům, které nabízíme ve spolupráci s velkými světovými bankami přesně na míru českému investorovi. Věříme lidem, kteří za těmito produkty stojí a společně žijí pro jednu jedinou myšlenku – odpovědně a s respektem se postarat o finance klientů.

Naši klienti nemusí hodiny bloudit a ztrácet se na složitých finančních trzích. My to děláme za ně! Ti si pak můžou užívat života a svůj volný čas investovat do toho, co mají doopravdy rádi – ať je to jejich práce, rodina, golf či divoké cesty kolem světa.

Zobrazit celý disclaimer

Vyberte si pro obchodování na burze zkušeného partnera

V průběhu finanční krize jsme jako první broker změnili zažitý model obchodování na burze a vydali se cestou chytrého investování. Vytvořili jsme službu Moje strategie, díky které si může každý investor sám nastavit, jakou míru spolupráce s našim makléřem vyžaduje, do čeho chce investovat nebo jaké doplňkové služby chce používat. V rámci této služby dlouhodobě pomáháme klientům investovat jen s takovým rizikem, které jsou ochotni nést.

Nesmíme opomenout ani službu Cyrrus X pro naše privátní klienty či Pravidelné investování pro investory, kteří chtějí získat peníze na důchod nebo na vysokoškolská studia svých dětí.

Pro klienty, kteří si chtějí užívat maximální samostatnosti, nabízíme službu Samostatné obchodování.

A nyní pro vás tvoříme a nabízíme službu Asset management vhodnou pro klienty, které zajímá pouze výsledek a nechtějí se aktivně na investování podílet.  

I díky tak širokému spektru služeb u nás má svá investiční portfolia více než 8 000 klientů a celková hodnota investic přesahuje 22 miliard korun.

Zobrazit celý disclaimer

Naše zkušenosti jsme nezískali ze dne na den. Během bezmála 25 let na trhu jsme viděli konec nejednoho spekulanta. Proto jsme vytvořili nový systém, který vám pomůže vydělávat s rizikem, které jste ochotni nést. Neříkáme, že investovat je snadné, ale víme, že investovat chytře je možné.

Marek HatlapatkaŘeditel společnosti CYRRUS

JAK ZAČÍT SPOLUPRACOVAT S CYRRUS?

  1. Kontaktujete nás a makléř si s vámi domluví schůzku

  2. Na schůzce s makléřem proberete své představy a zjistíte svůj investiční profil

  3. Podepíšete komisionářskou smlouvu, která vás k ničemu nezavazuje, ale umožňuje vám využívat naše služby

  4. Získáte klientský účet, přes který zašlete peníze na investice

  5. Spolu s makléřem sestavíte vhodné portfolio

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.