Jak to funguje? Jednoduše

Nejvyšší úrok 

na obchodním účtu v Čechách

 

Založení a vedení účtu

je úplně ZDARMA

 

Žádné háčky

a podivné podmínky

 

Online a jednoduše

z pohodlí domova

Bez omezení

minimální či maximální částky

 

Možnost peníze kdykoli vybrat či zainvestovat

a vytáhnout z trhu možná dokonce ještě více

 

Zobrazit celý disclaimer

Investiční příležitosti se nerodí každý den. Když se ale objeví, je nutné reagovat rychle. Proto je praktické mít připravené peníze v pohotovosti u vašeho brokera. S 5,4 % p.a. úročením zůstatků u CYRRUS dává tato příprava perfektní smysl.

Vít HradilHlavní ekonom CYRRUS

 

Proč tedy CYRRUS?

Protože nejsme banka a našich klientů si vážíme. U nás nevnímáme klienta jako "jednoho z mnoha". Klienty známe jménem, víme, co od investování chtějí, a občas s nimi i na oběd zajdeme. Individuální přístup a bezprostřední péče. To je naše cesta. Naši klienti řeší problém - jak ochránit nezainvestované prostředky před inflací? Úročení zůstatků je naše odpověď. Navíc jsme česká společnost – peníze našich klientů jsou v dobrých rukou.

 

 

Jak dlouho budou peníze takto úročeny?

Nejde o žádnou rychlou akci, která za měsíc skončí! Naopak. Očekáváme, že úrokové sazby půjdou výše a bezpodmínečné úročení na našich účtech bude dále růst a přesáhne v následujících měsících i aktuální sazbu až 5,4 % p.a.

 

Zobrazit celý disclaimer

Jak je tak vysoký úrok vůbec možný?

Úrokové sazby na finančním trhu se odvíjejí od stávajících i očekávaných sazeb stanovených Českou národní bankou. Ta je poslední dobou energicky zvyšuje a panuje přesvědčení, že v tom bude i nadále pokračovat. Na peněžním trhu tak nyní lze za vklady v českých korunách inkasovat čím dál vyšší úroky. Finanční instituce si následně volí vlastní strategii, zda rostoucí úroky předají svým klientům, nebo si jejich část nechají pro sebe. Naší strategií je pomáhat vám s investicemi, ne vydělávat na vašich vkladech. Lepší úroky vám tak s radostí přenecháme.

Nestačí vám naše úroková sazba? Máte ambici porazit inflaci a nebojíte se investičního rizika? Mohla by vás zajímat naše nová protiinflační investice. Zjistěte více ZDE.

 

Zobrazit celý disclaimer

Staňte se naším klientem ještě dnes. Online a zdarma!

Založení účtu probíhá online v našem zabezpečeném systému. Připravte si prosím doklad totožnosti a cca 10 minut vašeho času. Děkujeme. TÝM CYRRUS

Jak úročení funguje?

  1. Pro založení účtu musíme ověřit vaši identitu. Stačí vyplnit osobní údaje, bankovní účet a adresu.
  2. Dále nahrajete dva doklady totožnosti a bankovní výpis.
  3. Nezbytnou součástí je také investiční dotazník (jaké jsou vaše zkušenosti s investováním, obecné znalosti, postoj k riziku…).
  4. Smlouvu poté podepíšete. Jak jinak než online. Na telefon Vám pošleme ověřovací SMS kód. Ten opíšete do připraveného formuláře.
  5. Hotovo. Můžete začít investovat.

Ano, ale pozor! Pokud zastupujete právnickou osobu, je nutné, abyste sjednal založení účtu osobně na některé z našich poboček. Založení účtu ONLINE je aktuálně bohužel dostupné pouze pro fyzické osoby. Schůzku si můžete domluvit na bezplatné lince 800 297 787.

Úročení je závislé na aktuálních sazbách, které nám poskytují partnerské finanční instituce. Proto se sazba může v čase navyšovat, ale za určitých podmínek i snižovat. V tomto roce ale očekáváme spíše růst sazeb. Nicméně, pokud pro vás naše sazba přestane být atraktivní, můžete kdykoliv zůstatek obchodního účtu vybrat. Okamžitě a bez jakýchkoliv poplatků.

Náš garanční fond ze zákona zajišťuje pojištění 90 % klientského majetku, nejvýše však částku odpovídající protihodnotě 20 000 EUR. Podrobnosti o garančním fondu najdete zde. Na silně regulovaném investičním trhu působíme už 25 let a zodpovědná správa klientského majetku vždy byla a stále je naše hlavní priorita.

Za připsání úroku je poplatek až 0,2 % p. a. (liší se dle typu služby). Nezapomeňte také, že na úročení se dle české legislativy vztahuje srážková daň.

Úroky se připisují měsíčně. Zpravidla v prvních dnech následujícího měsíce.

Naši partneři

Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.