Zbrojovka prozatím vyčkává

28.05.2020 9:15:32

 

Česká Zbrojovka dnes na pražské burze vstoupí do režimu tzv. technického listingu. S jejími akciemi se tak zatím nebude obchodovat. Společnost se však zavazuje plnit veškeré regulatorní požadavky, které plní firmy s jejichž akciemi se na burze standardně obchoduje. Jako příklad takových požadavků můžeme uvést pravidelné reportování finančních výsledků.

 

Tento krok má posílit transparentnost a prestiž české Zbrojovky v očích mezinárodních partnerů. Zároveň jej můžeme chápat jako přípravu na uskutečnění veřejné nabídky akcií. Lze předpokládat, že společnost prozatím vyčkává, jak se vyvine situace kolem Covid-19.

Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.