ZAPOMENUTÉ HESLO

Pro reset hesla zadejte níže svůj email, který máte u smlouvy a zvolte volbu změny hesla buď zasláním odkazu přes EMAIL nebo sms kódu přes SMS.

Při volbě EMAIL je nutné otevřít doručený odkaz pro obnovu hesla ve stejném webovém prohlížeči, ze kterého byla realizována žádost o obnovu hesla.

Pokud Vám z nějakého důvodu při volbě EMAIL nedorazí po chvíli email s linkem pro reset hesla, prosím zkuste použít druhou volbu SMS. V tomto případě by Vám měl dorazit kód v sms na vaše mobilní číslo, které máte u smlouvy, a v dalším kroku jej zadejte do formuláře a proveďte změnu hesla.

Pokud nebude fungovat ani volba SMS, prosím kontaktujte svého makléře.

Po RESETU hesla prosím jako login použíjte Vaši EMAILOVOU ADRESU.

V případě technických potíží s přihlášením do VIP sekce prosím kontaktujte naši technickou podporu na čísle 538 705 740.

Zobrazit celý disclaimer
Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.