Burzovní makléř/ Obchodník s cennými papíry


Praha, Brno, Ostrava

CYRRUS, a.s. je obchodníkem s cennými papíry, který v ČR působí 25 let a zabývá se správou majetku klientů ve výši větší jak 2 miliardy korun. Co to znamená? Klienti přes nás obchodují na kapitálových trzích skrze různé investiční nástroje (akcie, dluhopisy, certifikáty) a skrze naše analytické oddělení dostávají informační servis. Máme pobočky v Praze a Ostravě. Řadíme se mezi nejúspěšnější mimobankovní instituce v ČR a stále rosteme. Nejsme investiční zprostředkovatelé ani finanční poradci. Jsme brokerskou společností s přímým přístupem na trhy a s licencí ČNB.

Burzovní makléř/Obchodník s cennými papíry

Jste obchodník, který se chce ve své kariéře posouvat a neustále na sobě pracovat? Chcete i jiné finanční ohodnocení než jen fixní plat a nezajímavé finanční bonusy? Kvalitně odvedená práce je pro Vás na prvním místě? Chcete zprostředkovávat opravdu prestižní služby klientům? Chcete, aby si Vás Vaši klienti vážili?

Pokud jste odpověděli na tyto otázky Ano, tak čtěte dále, protože možná jste ten pravý koho hledáme.

CYRRUS a.s. je obchodníkem s cennými papíry, který v ČR působí přes 25 let a zabývá se správou majetku klientů ve výši miliard korun.

Možná si pokládáte otázku, co to znamená ? Klientům pomáháme zhodnocovat jejich finance na kapitálových trzích skrze různé investiční nástroje (dluhopisy, investiční certifikáty, akcie). Řadíme se mezi nejúspěšnější mimobankovní instituce v ČR a neustále rosteme.

Nejsme investiční zprostředkovatelé ani finanční poradci. Jsme brokerskou společností s přímým přístupem na trhy a s licencí ČNB.

CYRRUS a.s. chce neustále růst, a proto hledáme obchodníky, kteří se chtějí také posouvat.

Jste to VY ?

Naše hodnoty jsou :

Dlouhodobá perspektiva
Týmová spolupráce
Kvalitní služby
Úspěch
Naše pražská pobočka sídlí v moderní kancelářské budově Florentinum, poblíž Florence a Masarykova nádraží. Za zmínku stojí, že naše pobočka zvítězila v roce 2016 v anketě kanceláře roku jako vítěz mezi finančními institucemi.

Co musíte splňovat :

Cílevědomost
Zodpovědnost
Spolehlivost
Komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni
Telefonická komunikace Vám nedělá problém
Chuť na sobě pracovat a učit se novým věcem
SŠ vzdělání s maturitou

Co nabízíme:

25–60 tis. Základní mzda + provize + následné provize
Zaměstnání na HPP, silné zázemí firmy
Garantovaný kariérní postup
25 dní dovolené
Multisport karta, firemní kavárna, bonusové akce, kurzy angličtiny

Pokud postoupíte do výběrového řízení na danou pozici budeme Vás kontaktovat nejpozději do 15 dnů. Pokud bychom se do 15 dnů neozvali, nepostoupili jste do užšího výběru. Zasláním Vašeho životopisu do společnosti CYRRUS, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti CYRRUS, a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Zašlete nám svůj profesní životopis.

Lucie Prokešová
HR manager
kariera@cyrrus.cz
Lucie Prokešová
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.