Jak žijeme v CYRRUS

Podívejte se na fotky z našich akcí, večírků, i z pracovního života firmy.

Den bez práce

10/2019

Celé osazenstvo CYRRUS se sešlo na konání již tradičního "Dne bez práce", jehož náplní byla řada zajímavých přednášek a aktivit, a to především z řad našich talentovaných kolegyň a kolegů. K tanci a poslechu zahrála dokonce i nově zformovaná CYRRUS kapela :)

Den bez práce

Únos

02/2018

Brněnští týmlídři a nejlépe hodnocení makléři se v čele s ředitelkou obchodování zúčastnili kurzu s názvem "Únos - jak přežít zajetí", kde podle jejich slov někteří zažili nejdrsnější 2 hodiny života :-) Volba kurzu nebyla náhoda. Nedovolíme, aby nám ty nejlepší makléře unesla konkurence.

Únos

Školení, školení, školení

01/2018

Školení v CYRRUS neznamená nalejvárnu produkové nabídky. Nene, u nás se školí celá firma naskrz všechna oddělení a vzděláváme se kontinuálně a rádi. Zajímá vás jaké školení může být koncipováno pro všechna oddělení, když každý dělá něco jiného? Něco společného máme - spolupracujeme spolu a společnými silami inovujeme.

Školení, školení, školení

Vánoční večírek

12/2017

Kdo by neměl rád vánoční firemní večírky? Zvlášť když se odehrává v centru Prahy, je přichystáno firemní casino a šampaňské teče proudem. Tentokrát jsme se přenesli do filmu Velký Gatsby.

Vánoční večírek

Kariérní veletrh JobChallenge

11/2017

V listopadu jste nás mohli potkat na kariérním dni JobChallenge na brněnském výstavišti. Mile nás překvapil počet talentovaných uchazečů o práci ve finančním sektoru. 

Kariérní veletrh JobChallenge

Z klientů si nestřílíme. Po sobě ale rádi...

10/2017

Lasergame jsme už zkusili, takže nás zákonitě čekala další meta v podobě paintballu. Tak jsme neváhali a hned další měsíc vyrazili do arény. A určitě ne na posled...

Z klientů si nestřílíme. Po sobě ale rádi...

Školení business etikety od Ladislava Špačka

09/2017

Když chcete vystupovat profesionálně, musíte být silní nejen v odborném know-how, ale také v etiketě. Proto jsme poslali naše makléře na školení od toho nejpovolanějšího.

Školení business etikety od Ladislava Špačka

All inclusive odpoledne pro nejlepší brněnský tým

09/2017

Snaha se cení! Brněnský tým s nejlepšími výsledky od nás dostal poukaz na lasergame, odpolední volno a večeři k tomu. All inclusive :-)

All inclusive odpoledne pro nejlepší brněnský tým

Chillibraní v CYRRUS

09/2017

Jakub Trubač (senior makléř) se rozhodl kolegům "zpříjemnit den" na brněnské pobočce a tak donesl "horké zboží". Kupodivu všichni ochutnávači papričky zvládali se ctí :)

Chillibraní v CYRRUS

Passo Stelvio

09/2017

Máme rádi výzvy. A tak si skupinka našich kolegů napříč různými odděleními jednoho večera řekla, že prostě zdolají na kole Passo Stelvio. Ano, to je ten průsmyk v nadmořské výšce 2758 m.

Passo Stelvio
Cyrrus - Jak žijeme v CYRRUSRSS 2.0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.