Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Zajímá tě, jak to žije na burze a co obnáší práce burzovního makléře? Láká tě svět financí? Přijď se k nám podívat na den otevřených dveří na naší pražské pobočce ve Florentinu 10.1.2018. Není třeba žádná registrace. Prostě za námi přijď v 11:00 nebo ve 13:00 dle toho, jak se ti to hodí. Provedeme tě zákulisím naší pobočky a budeš se moct zeptat makléřů na co budeš chtít.

Podívej se na vlastní oči, jak probíhá obchodnická činnost na kapitálových trzích a budeš mít možnost se zeptat napřímo i na takové věci, o kterých se na veřejnosti příliš nemluví. Třeba kolik si dokáže reálně vydělat obchodník ve finančním sektoru, jaké akviziční kanály nám fungují a jaký je rozdíl mezi bankéřem v bance a makléřem v brokerské společnosti.

 

Uvidíš prostory, kde naší kolegové pracují a které vyhrály cenu kanceláře roku. Můžeš si dát kávu s našimi makléři nebo si s nimi třeba zahrát turnaj ve stolním fotbálku.

 

Den otevřených dveří je prostě jedinečná příležitost (není to prázdná fráze, další zatím neplánujeme) jak nakouknout do zajímavé firmy, která v ČR funguje už 20 let a každým rokem roste. Na den otevřených dveří se nemusíš registrovat. Prostě přijď v 11:00 nebo 13:30. Na recepci budovy A oznam, že jdeš na den otevřených dveří do CYRRUS.

 

Tak nezapomeň - 10.1. 2018 ve Florentinu!

 

tasd

Chcete být náš nový makléř?

Zašlete nám svůj profesní životopis. V případě zájmu vás budeme obratem kontaktovat.

Marek Felkl
HR manager
kariera@cyrrus.cz
Marek Felkl
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.