Kariéra v CYRRUS

Kariéra v CYRRUS

Práce v CYRRUS je založena na zkušenostech, vědomostech a nadšení. Zatímco zkušenosti získáte praxí, vědomosti na základě našeho know-how, tak nadšení buď máte, nebo ne.

Spravujeme klientský majetek v hodnotě přesahující 20 miliard korun pro více než 4 000 klientů. To je důvěra, které si vážíme a která dává naší práci smysl. Proto hledáme nové kolegy, kteří mají energii, aby pečovali o získanou důvěru našich klientů a pomohli jim zhodnotit peníze na finančních trzích.

Společnost CYRRUS je jedním z největších brokerů v České republice. Za našimi úspěchy však nestojí pouze investiční odborníci, ale také specialisté z dalších oborů, kteří spolupracují na každodenním chodu a úspěchu firmy.

Volné pozice
Největší mimopražský broker
Jeden z největších českých obchodníků s investičními certifikáty.
Jsme úspěšní a vysoce ambiciózní
Působíme na trhu od roku 1995

Již při studiích na ekonomické fakultě mě lákaly finanční trhy a investice. Společnost CYRRUS mi dala možnost se v těchto oblastech profesně rozvíjet. Věř mi, ze začátku to není snadné, ale když si najdeš vlastní cestu, otevřou se ti dveře do světa financí. Mojí každodenní prací je starat se o portfolia klientů, kteří mi dali svou důvěru. Navíc mít kolem sebe tým mladých lidí a dělat práci, která mě baví, to jsou důvody, proč se každý den těším do práce. Rád předám i tobě něco ze svých zkušeností.

Jan Coufalburzovní makléř

SENIOR BURZOVNÍ MAKLÉŘ

SENIOR BURZOVNÍ MAKLÉŘ

  • Praha
PRACOVNÍK CALL CENTRA

PRACOVNÍK CALL CENTRA

  • Ostrava
SPECIALISTA/KA PŘÍMÉHO PRODEJE

SPECIALISTA/KA PŘÍMÉHO PRODEJE

  • Praha
PŮLROČNÍ TRAINEE PROGRAM-BURZOVNÍ MAKLÉŘ/ka

PŮLROČNÍ TRAINEE PROGRAM-BURZOVNÍ MAKLÉŘ/ka

  • Praha

Čekají na vás tyto BENEFITY

Nadstandardních 25 dní dovolené pro všechny

A po 5 letech s každým dalším rokem u nás, jeden den dovolené navíc.

Zkrácená pracovní doba každý den

U nás se pracuje jen 7,5 hodiny nebo končí v pátek o 2,5 hodiny dřív. 

Občerstvení v kavárně s příspěvkem

Nemyslíme tím kávovar v kuchyňce, ale opravdovou vlastní stylovou kavárnu s praženou kávou, vynikajícími dezerty a snacky.

Příspěvek na bydlení pro mimopražské

Změňte životní styl a přestěhujte se do víru velkoměsta. Přispějeme vám do začátku na bydlení v Praze dle vlastního výběru.

Multisport karta

Zajděte s námi na beachvolejbal, florbal, badminton, do posilky nebo zaplavat. Platíme my.

Fitness trenéři přímo ve firmě

V Praze i Brně máme firemní fitness trenéry, které máte k dispozici na firemní účet.

Firemní telefonní tarify

Snížíme ti účty za tvé soukromé hovory.

Zvyšování kvalifikace a systém školení

Investujeme do neustálého vzdělávání našich lidí. Čeká vás systém školení, který svým rozsahem nemá v naší branži obdoby.

Kurzy angličtiny

Jednou týdně s profi lektorem přímo u nás ve firmě ve skupině max. 5 lidí.

Akce, teambuildingy a párty

Sportovní dny, oslavy, kostýmové pařby nebo třeba i firemní golfové turnaje.

Očkování a účet bez poplatků

Dalšími oblíbenými benefity je očkování proti chřipce a bankovní účet u ČSOB bez poplatků.

Jak tady žijeme?

 

Neustále se rozvíjíme a vzděláváme

Soudržnost mezi týmy a jejich rozvoj je pro nás důležitý. Pravidelně se účastníme teambuildingových akcí a vzdělávacích školení, které nám pomáhají růst. Společně.
Za jeden provaz
Pomáháme lidem

Podporujeme dobrou věc

Stali jsme se hrdým sponzorem plesu pořádaného brněnskou neziskovou organizací ParaCENTRUM Fenix. Společenská odpovědnost je pro naši společnost důležitým prvkem firemní kultury.

Podporujeme sport

... a další volnočasové aktivity našich zaměstnanců. Pravidelně se účastníme veřejných sportovních akcí, nejraději těch týmových.
Sportovní akce
Pomáháme lidem

Rádi cestujeme

Pořádáme společné sezónní výpravy do zajímavých lokalit nejen v ČR, ale i v zahraničí. Na výletech se věnujeme různým aktivitám, například turistice, či oblíbenému sjezdovému lyžování.

Párty

Kromě pravidelných večírků se každý týden scházíme na drink a pivko v některém z našich oblíbených podniků.
Sportovní akce

Nevěnujeme se pouze pracovním aktivitám, ale snažíme se propojit naši společnost s osobním životem zaměstnanců a vytvořit tak jednu velkou rodinu.

Jak to u nás vypadá?

V roce 2016 jsme přestěhovali pražskou pobočku CYRRUS na lukrativní adresu Na Florenci 2116/15 do budovy Florentinum. Nechali jsme si vytvořit moderní kanceláře a zázemí, ve kterých se nejen skvěle pracuje, ale i naši klienti si jej velmi chválí. Posuďte sami! Naše kanceláře dokonce zvítězily v prestižní soutěži Kanceláře roku 2016.

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.