Proč se Vise daří?

Společnost nejen, že překonala pandemii covid-19, ale ještě na ní vydělala. Objem plateb za nákupy po internetu meziročně vzrostl o více než 30 %. Američtí zákonodárci nedávno schválili masivní vládní balíček v objemu 1,9 bilionu dolarů. Jeho součástí jsou i přímé platby tamním domácnostem. Lze očekávat, že se rostoucí spotřeba pozitivně propíše i do výnosů společnosti Visa. 

 

Jaký je výhled do budoucna?

S pokračující vakcinací a sílícím ekonomickým zotavením se ochota domácností utrácet ještě zvětší. Zvýší své výdaje na cestování, zábavu nebo návštěvy restaurací. Zároveň společnosti Visa svědčí akcelerace procesu digitalizace. To znamená, že v budoucnu bude čím dál větší část populace nakupovat přes internet. Visa generuje v segmentu on-line plateb marži 43 %, zatímco při platbách v kamenných prodejnách pouze 15 %. Potenciál pro další významný nárůst zisků firmy do dalších let je tak zajištěn.

Zobrazit celý disclaimer

OBCHODOVÁNÍ BEZ POPLATKU

Jednou z překážek u investování jsou poplatky. Udělali jsme krok vpřed a rozhodli se ulehčit práci všem samostatným investorům při využití našeho investičního tipu.

V období, kdy jsou investiční tipy aktuální (umístěny u nás na webu), jsme zrušili poplatky obchodníka. Tak hurá do toho!

Dychtíte po detailech?

Dychtíte po detailech?

Kompletní investiční tip s veškerými podklady naleznete uvnitř.

Otevřít pdf

Máte otázky? Napište nám a náš makléř se vám nezávazně ozve.

Odesláním formuláře budeme zpracovávat Vaše osobní údaje pro účel vyřízení Vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.
 
 
Domluvte si schůzku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.