Proč se Vise daří?

Společnost nejen, že překonala pandemii covid-19, ale ještě na ní vydělala. Objem plateb za nákupy po internetu meziročně vzrostl o více než 30 %. Američtí zákonodárci nedávno schválili masivní vládní balíček v objemu 1,9 bilionu dolarů. Jeho součástí jsou i přímé platby tamním domácnostem. Lze očekávat, že se rostoucí spotřeba pozitivně propíše i do výnosů společnosti Visa. 

 

Jaký je výhled do budoucna?

S pokračující vakcinací a sílícím ekonomickým zotavením se ochota domácností utrácet ještě zvětší. Zvýší své výdaje na cestování, zábavu nebo návštěvy restaurací. Zároveň společnosti Visa svědčí akcelerace procesu digitalizace. To znamená, že v budoucnu bude čím dál větší část populace nakupovat přes internet. Visa generuje v segmentu on-line plateb marži 43 %, zatímco při platbách v kamenných prodejnách pouze 15 %. Potenciál pro další významný nárůst zisků firmy do dalších let je tak zajištěn.

Zobrazit celý disclaimer

OBCHODOVÁNÍ BEZ POPLATKU

Víme, že jednou z nejčastějších překážek u investování, jsou právě poplatky. Udělali jsme proto krok vpřed a rozhodli jsme se ulehčit práci všem samostatným investorům. Do konce roku 2021 jsme zrušili poplatky obchodníka. Tak hurá do toho!

Dychtíte po detailech?

Dychtíte po detailech?

Kompletní investiční tip s veškerými podklady naleznete uvnitř.

Otevřít pdf

Máte zájem investovat nebo se chcete dozvědět více?
Dejte nám vědět!

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.