Stáže

Společnost CYRRUS, a.s. slaví patnáct let existence a je jedním z nejinovativnějších subjektů na českém kapitálovém trhu, naše analytiky a makléře můžete často vidět vystupovat i v médiích.

O projektu

Tento projekt má za úkol námi získané praktické zkušenosti předávat dále nejen do klientských portfolií, ale i k široké veřejnosti a především lidem, kteří mají zájem proniknout do tajů obchodování na světových burzách cenných papírů. Proto nyní tuto iniciativu rozšiřujeme i na vysoké školy a jejich absolventy, kteří by chtěli získat reálné zkušenosti u jednoho z předních českých brokerů.

Studujete a chcete získat praxi?

Zájemci o praxi v tomto atraktivním oboru se v průběhu 4měsíčního tréninkového programu plně začlení do chodu společnosti. V průběhu stáže se na denní bázi pořádají vnitropodniková školení vedená úspěšnými makléři, která zájemcům poskytnou praktické informace o produktových řadách, fungování burzovních trhů a obchodování na nich, nebo o měnové politice a mezinárodních vztazích.

Zájemci se plně začleňují do oddělení Front Office, kde získají možnost vyzkoušet si své komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu při komunikaci s potenciálními klienty společnosti. V kombinaci s virtuálním obchodováním na online platformě tyto činnosti věrně odpovídají reálné pracovní náplni pozice makléře a umožňují zisk neocenitelných zkušeností z praxe, které jim budou nápomocny v dalším karierním postupu na některou z pozic v tomto nadprůměrně finančně ohodnoceném oboru.

Otevřené pozice pro stážisty

Asistent analytika

Asistent analytika

  • Brno

Máte zájem?

Zašlete nám svůj profesní životopis. V případě zájmu vás budeme obratem kontaktovat.

Lucie Prokešová
HR manager
kariera@cyrrus.cz
Lucie Prokešová
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.