Pro média

Chcete spolupracovat s CYRRUS?

Zajímají vás pohledy zkušených analytiků, makléřů a byznysmenů?

Máte jakýkoli nápad na rozhovor?

Vážení novináři,

zde najdete podklady a kontakty pro snadnou komunikaci s našimi analytiky. Můžete kontaktovat přímo naše specialisty na danou problematiku, ti Vám poskytnou odborné a kompletní informace k jednotlivým kauzám a tématům. Neváhejte zavolat a zeptat se na aktuální dění ve světě investic nebo se s nimi domluvte na natočení reportáže. 

 

Zobrazit celý disclaimer

Vít Hradil

Hlavní ekonom – Praha

 

Zkušenosti s  ekonomickým výzkumem nasbíral v  Národohospodářském ústavu Akademie věd ČR a na Princeton University v USA. Dlouhodobě působí jako vysokoškolský pedagog na Univerzitě Karlově a CIEE Prague. Zaměřuje se na česká i zahraniční makroekonomická témata.

Specializace: Makroekonomické veličiny, měnová politika, fiskální politika, mezinárodní ekonomické vztahy.

 

+420 724 143 361 | [email protected]

Zobrazit celý disclaimer

Tomáš Pfeiler

Portfolio manager – Praha

 

Během své 10leté praxe na finančních trzích působil především jako analytik a portfolio manažer. V CYRRUS se nyní specializuje na mezinárodní i tuzemské akcie, analyticky pokrývá bankovní sektor. Kromě toho se věnuje i dluhopisům nebo zajištění měn prostřednictvím FX derivátů. Je držitelem certifikátu CFA (Chartered Financial Analyst).

Specializace: Centrální banky (hlavně Fed a ECB), burzy obecně, dluhopisy, bankovnictví, kryptoměny, fintech.

 

+420 733 535 733 | [email protected]

Zobrazit celý disclaimer

Anna Píchová

Vedoucí analytického oddělení – Brno

 

Během své analytické praxe se nejdříve věnovala predikcím vývoje na rozvojových trzích a makroekonomickým tématům. Nyní se specializuje na vývoj na globálních trzích se zaměřením na akciové trhy USA a Evropy, kde sleduje především dění v technologickém sektoru.

Specializace: Makroekonomická témata, burzy obecně, ESG, technologie.

 

+420 608 263 469 | [email protected]

Zobrazit celý disclaimer

Tomáš Menčík, CFA

Finanční ředitel – Brno

 

Držitel prestižního certifikátu CFA (Chartered Financial Analyst), který své zkušenosti sbíral v USA a Lichtenštejnsku. Má na starosti celý analytický tým společnosti a dozoruje portfolio manažery společnosti CYRRUS.

 

+420 603 881 538 | [email protected]

Zobrazit celý disclaimer
Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.