Pro média

Vážení novináři,

na těchto stránkách naleznete důležité podklady a kontakty pro snadnou a rychlou komunikaci s našimi analytiky. Odchod Lukáše Kovandy z pozice hlavního ekonoma společnosti CYRRUS jsme se rozhodli využít a vracíme se k dřívějšímu komunikačnímu modelu. Nyní můžete kontaktovat přímo naše specialisty na danou problematiku z analytického oddělení, ti Vám poskytnou odborné a kompletní informace k jednotlivým kauzám a tématům.

Dalším zdrojem cenných informací pro Vás mohou být naše pravidelné analýzy, které budou zaměřeny na vybrané investiční sektory a aktuální situaci na trzích. Abyste měli k dispozici vše, co potřebujete pro komunikaci se společností CYRRUS a. s., připravili jsme pro Vás mediakit (stáhněte si podklady v zip níže), ve kterém najdete naše logo, informace o firmě a kontakty na naše analytiky. Neváhejte zavolat a zeptat se našich odborníků na aktuální dění ve světě investic nebo se s nimi domluvte na natočení reportáže.

Analytický tým pro kontakt s médii

Michal Brožka

Hlavní ekonom

Pro média: Praha - televize, tisk, rozhlas

Zaměření: Měny, makroekonomie

Vytvářel makroekonomické prognózy různých zemí a působil jako externí expert MMF. Před tím 11 let pracoval na pozici hlavního analytika a investičního stratéga Raiffeisenbank. Na akademické půdě se věnuje sektorům bankovnictví a finančních trhů.

+420 277 008 810

michal.brozka@cyrrus.cz

@BrozkaMichal

Michal Brožka
Tomáš Pfeiler

Tomáš Pfeiler

Portfolio manažer

Pro média: Praha - televize, rádio, tisk

Zaměření: Bankovnictví, energetika, obecně burzy

Během své téměř 10leté praxe na finančních trzích působil především jako finanční analytik. Jako člen investičního výboru CYRRUS se nyní specializuje na konzervativnější investice – kromě dluhopisů i na indexové fondy ETF nebo měnové zajištění pomocí FX derivátů.

+420 277 008 819

tomas.pfeiler@cyrrus.cz

Petr Pelc

Portfolio manažer

Pro média: Brno - tisk, televize

Zaměření: Farmacie, stavebnictví,těžký průmysl, komodity, automotive

Člen Investičního výboru CYRRUS a jeden z mála soudních znalců v České republice, kteří se specializují na deriváty kapitálového trhu. Zaměřuje se především na krátkodobé a spekulativní obchodování s využitím technické analýzy v rámci investičních strategií.

+420 538 705 739

petr.pelc@cyrrus.cz

Petr pelc
Anna Píchová

Anna Píchová

Analytička

Pro média: Brno - tisk

Zaměření: IT, Herní sektor, maloobchod, e-commerce, obecně burzy

Během své analytické praxe se nejdříve věnovala predikcím vývoje na rozvojových trzích a makroekonomickým tématům. Nyní se specializuje na vývoj na globálních trzích se zaměřením na akciové trhy USA a Evropy, kde sleduje především dění v technologickém a herním sektoru a také maloobchod.

+420 538 705 765

anna.pichova@cyrrus.cz

Tomáš Menčík CFA

Hlavní investiční stratég

Pro média: Brno - televize, rádio, tisk

Zaměření: Obecná ekonomická témata

Držitel prestižního certifikátu CFA (Chartered Financial Analyst), který své zkušenosti sbíral v USA a Lichtenštejnsku. Má na starosti celý analytický tým společnosti a dozoruje portfolio manažery společnosti CYRRUS.

+420 538 705 718

tomas.mencik@cyrrus.cz

Tomáš Menčík
 
 
 
MediaKit CYRRUS

MediaKit CYRRUS

Stáhněte si vše potřebné o naší společnosti a odbornících v zip.

Stáhnout zip
19.8.
Ranní komentář z trhů 19. 08. 2019

  S&P 500 klesá třetí týden v kuse Minulý týden investory vyděsila inverze výnosové křivky K negativnímu sentimentu přispěla rovněž čínská makrodata a německé HDP Určitá deesk...

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
20.8.
20.8.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.