Pro média

Vážení novináři,

na těchto stránkách naleznete důležité podklady a kontakty pro snadnou a rychlou komunikaci s našimi analytiky. Odchod Lukáše Kovandy z pozice hlavního ekonoma společnosti CYRRUS jsme se rozhodli využít a vracíme se k dřívějšímu komunikačnímu modelu. Nyní můžete kontaktovat přímo naše specialisty na danou problematiku z analytického oddělení, ti Vám poskytnou odborné a kompletní informace k jednotlivým kauzám a tématům.

Dalším zdrojem cenných informací pro Vás mohou být naše pravidelné analýzy, které budou zaměřeny na vybrané investiční sektory a aktuální situaci na trzích. Abyste měli k dispozici vše, co potřebujete pro komunikaci se společností CYRRUS a. s., připravili jsme pro Vás mediakit (stáhněte si podklady v zip níže), ve kterém najdete naše logo, informace o firmě a kontakty na naše analytiky. Neváhejte zavolat a zeptat se našich odborníků na aktuální dění ve světě investic nebo se s nimi domluvte na natočení reportáže.

Analytický tým pro kontakt s médii

Tomáš Menčík CFA

Hlavní investiční stratég

Pro média: Brno - televize, rádio, tisk

Zaměření: Obecná ekonomická témata

Držitel prestižního certifikátu CFA (Chartered Financial Analyst), který své zkušenosti sbíral v USA a Lichtenštejnsku. Má na starosti celý analytický tým společnosti a dozoruje portfolio manažery společnosti CYRRUS.

+420 538 705 718

tomas.mencik@cyrrus.cz

Tomáš Menčík
Tomáš Pfeiler

Tomáš Pfeiler

Portfolio manažer

Pro média: Praha - televize, rádio, tisk

Zaměření: Bankovnictví, energetika, obecně burzy

Během své téměř 10leté praxe na finančních trzích působil především jako finanční analytik. Jako člen investičního výboru CYRRUS se nyní specializuje na konzervativnější investice – kromě dluhopisů i na indexové fondy ETF nebo měnové zajištění pomocí FX derivátů.

+420 277 008 819

tomas.pfeiler@cyrrus.cz

Zdeněk Rosenberg

Analytik

Pro média:Brno - tisk

Zaměření: Nezaměstnanost, HDP, kryptoměny, letecký sektor, měny

Věnuje se makroekonomickým trendům, ekonomickému růstu, měnovému vývoji, nezaměstnanosti a inflaci. Sleduje vývoj na globálních trzích, zejména v USA. Kromě makroekonomie se zaměřuje na zbrojařské firmy a kryptoměny. V minulosti vyučoval na VŠ makroekonomii a hospodářské dějiny se specializací na ekonomické krize 20. století. Jako krátkodobý expertní spolupracovník MMF se podílel na vývoji a zavedení modelu pro marockou centrální banku. Spolupracoval v Úřadem vlády.

+420 538 705 758

zdenek.rosenberg@cyrrus.cz

Zdeněk Rosenberg
Anna Píchová

Anna Píchová

Analytička

Pro média: Brno - tisk

Zaměření: IT, Herní sektor, maloobchod, e-commerce, obecně burzy

Během své analytické praxe se nejdříve věnovala predikcím vývoje na rozvojových trzích a makroekonomickým tématům. Nyní se specializuje na vývoj na globálních trzích se zaměřením na akciové trhy USA a Evropy, kde sleduje především dění v technologickém a herním sektoru a také maloobchod.

+420 538 705 765

anna.pichova@cyrrus.cz

Petr Pelc

Portfolio manažer

Pro média: Brno - tisk, televize

Zaměření: Farmacie, stavebnictví,těžký průmysl, komodity, automotive

Člen Investičního výboru CYRRUS a jeden z mála soudních znalců v České republice, kteří se specializují na deriváty kapitálového trhu. Zaměřuje se především na krátkodobé a spekulativní obchodování s využitím technické analýzy v rámci investičních strategií.

+420 538 705 739

petr.pelc@cyrrus.cz

Petr pelc
MediaKit CYRRUS

MediaKit CYRRUS

Stáhněte si vše potřebné o naší společnosti a odbornících v zip.

Stáhnout zip
09:16
Ranní komentář k 16.10.2018

Pondělní obchodní seance nenavázala na pátek a trhy byly značně volatilní a nakonec uzavřely v červených číslech. Index Dow Jones Industrial Average se několikrát dostal nad otevírací hodnotu,...

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.