Pro média

Vážení novináři,

Vážení novináři, na těchto stránkách naleznete důležité podklady a kontakty pro snadnou a rychlou komunikaci s našimi analytiky. Nyní můžete kontaktovat přímo naše specialisty na danou problematiku z analytického oddělení, ti Vám poskytnou odborné a kompletní informace k jednotlivým kauzám a tématům.

Dalším zdrojem cenných informací pro Vás mohou být naše pravidelné analýzy, které budou zaměřeny na vybrané investiční sektory a aktuální situaci na trzích. Abyste měli k dispozici vše, co potřebujete pro komunikaci se společností CYRRUS a. s., připravili jsme pro Vás mediakit (stáhněte si podklady v zip níže), ve kterém najdete naše logo, informace o firmě a kontakty na naše analytiky. Neváhejte zavolat a zeptat se našich odborníků na aktuální dění ve světě investic nebo se s nimi domluvte na natočení reportáže. Dalším zdrojem cenných informací pro Vás mohou být naše pravidelné analýzy, které budou zaměřeny na vybrané investiční sektory a aktuální situaci na trzích.

Abyste měli k dispozici vše, co potřebujete pro komunikaci se společností CYRRUS a. s., připravili jsme pro Vás mediakit (stáhněte si podklady v zip níže), ve kterém najdete naše logo, informace o firmě a kontakty na naše analytiky. Neváhejte zavolat a zeptat se našich odborníků na aktuální dění ve světě investic nebo se s nimi domluvte na natočení reportáže.

Zobrazit celý disclaimer

Analytický tým pro kontakt s médii

Tomáš Pfeiler

Ing. Tomáš Pfeiler, CFA

Portfolio manažer

Pro média: Praha - televize, rádio, tisk

Zaměření: Bankovnictví, energetika, obecně burzy

Během své téměř 10leté praxe na finančních trzích působil především jako finanční analytik. Jako člen investičního výboru CYRRUS se nyní specializuje na konzervativnější investice – kromě dluhopisů i na indexové fondy ETF nebo měnové zajištění pomocí FX derivátů.

+420 277 008 819

tomas.pfeiler@cyrrus.cz

Ing. Petr Pelc, Ph.D.

Portfolio manažer

Pro média: Brno - televize, rádio, tisk

Zaměření: Farmacie, stavebnictví,těžký průmysl, komodity, automotive

Člen Investičního výboru CYRRUS a jeden z mála soudních znalců v České republice, kteří se specializují na deriváty kapitálového trhu. Zaměřuje se především na krátkodobé a spekulativní obchodování s využitím technické analýzy v rámci investičních strategií.

+420 538 705 739

petr.pelc@cyrrus.cz

Petr pelc
 
Zobrazit celý disclaimer
MediaKit CYRRUS

MediaKit CYRRUS

Stáhněte si vše potřebné o naší společnosti a odbornících v zip.

Stáhnout zip
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.