Každým rokem rosteme

1998

Společnost byla přijata za člena Asociace obchodníků s cennými papíry.

2000

Stali jsme se členy a vstoupili na Burzu cenných papírů Praha, a.s.

2003

CYRRUS rozšiřuje své služby ve spolupráci se zahraničními partnery s cílem zajistit svým klientům možnost obchodování na trzích s cennými papíry v USA (NYSE, NASDAQ, AMEX) a na německých burzách (XETRA).

2008

V roce 2008 přišla finanční krize a veřejnost hledala viníka, kterého spatřila v obchodnících a pákovém efektu. Agresivnější konkurence skončila spolu s krizí. Lidé začali investovat opatrněji a přehnaný optimismus vystřídalo reálné očekávání a vnímání rizik.

Právě proto jsme jako první začali pracovat na způsobu, jak změnit dosavadní způsob obchodování.

Přicházíme s novou koncepcí. Měníme od základu způsob obchodování. Neúčtujeme si poplatky za jednotlivé obchody a naše makléře motivujeme podílem na zisku portfolií.

2011

Spustili jsme službu Investiční strategie. Na základě analýzy zhruba 300 000 transakcí jsme vyvinuli na českém trhu unikátní investiční službu. Základem jsou pravidla a doporučení, která mají za cíl usměrňovat chování investorů a pomáhat jim investovat zodpovědně.

2014

Vstupujeme na Deutsche Börse a otevíráme nové pobočky. Klientský majetek v Investičních strategiích přesahuje 1 miliardu Kč.

2015

Každým rokem zlepšujeme naše služby.

2016

Do naší nabídky zařazujeme na českém trhu unikátní investiční nástroje - aktivně řízené investiční certifikáty CYRRUS DIVIDEND INDEX CZK a CYRRUS ACTIVE INDEX CZK.

2017

V rámci Investičních strategiíí CYRRUS spravujeme majetek téměř 2 miliardy korun, což je pro nás jasný signál, že nám klienti důvěřují. Spustili jsme novou inovativní strategii Portfolio+

Dlouholeté zkušenosti nás dovedly k následujícímu

Zrušili jsme poplatky za obchodování. Platíte měsíční paušál a podíl ze zisku.
Odmítáme robotické obchodování a divoké spekulace.
Klienti obchodují se zkušeným makléřem a analytickým týmem za zády.
Pro ochranu majetku jsme zavedli systém pravidel a kontrolu na více úrovních.
Cyrrus - Zajímá vás kdo jsme? Podívejte se na náš příběhRSS 2.0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.