Pro média

Chcete spolupracovat s CYRRUS?

Zajímají vás pohledy zkušených analytiků, makléřů a byznysmenů?

Máte jakýkoli nápad na rozhovor?

Vážení novináři,

zde najdete podklady a kontakty pro snadnou komunikaci s našimi analytiky. Můžete kontaktovat přímo naše specialisty na danou problematiku, ti Vám poskytnou odborné a kompletní informace k jednotlivým kauzám a tématům.

Dalším zdrojem cenných informací pro Vás mohou být naše pravidelné analýzy. Abyste měli k dispozici vše, co potřebujete pro komunikaci se společností, připravili jsme pro Vás mediakit (stáhněte si podklady v zip níže), ve kterém najdete naše logo, informace o firmě a kontakty na naše analytiky. Neváhejte zavolat a zeptat se na aktuální dění ve světě investic nebo se s nimi domluvte na natočení reportáže. 

 

Zobrazit celý disclaimer

Analytický tým pro kontakt s médii

Tomáš Pfeiler

Ing. Tomáš Pfeiler, CFA

Portfolio manažer

Pro média: Praha - televize, rádio, tisk

Zaměření: Bankovnictví, energetika, obecně burzy

Během své téměř 10leté praxe na finančních trzích působil především jako finanční analytik. Jako člen investičního výboru CYRRUS se nyní specializuje na konzervativnější investice – kromě dluhopisů i na indexové fondy ETF nebo měnové zajištění pomocí FX derivátů.

+420 277 008 819

tomas.pfeiler@cyrrus.cz

Ing. Anna Píchová

Vedoucí analytického oddělení

Pro média: Brno - televize, rádio, tisk

Zaměření: Technologie, zelená energie, spotřební zboží a služby

Členka Produktového výboru CYRRUS a vedoucí analytického oddělení. Zaměřuje se především na predikce pro vývoj ekonomiky na rozvojových trzích = čistě makro prognózování.

+420 538 705 765

anna.pichova@cyrrus.cz

 
Zobrazit celý disclaimer
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.