Každým rokem rosteme

1998

Společnost byla přijata za člena Asociace obchodníků s cennými papíry.

2000

Stali jsme se členy a vstoupili na Burzu cenných papírů Praha, a.s.

2003

CYRRUS rozšiřuje své služby ve spolupráci se zahraničními partnery s cílem zajistit svým klientům možnost obchodování na trzích s cennými papíry v USA (NYSE, NASDAQ, AMEX) a na německých burzách (XETRA).

2008

V roce 2008 přišla finanční krize a veřejnost hledala viníka, kterého spatřila v obchodnících a pákovém efektu. Agresivnější konkurence skončila spolu s krizí. Lidé začali investovat opatrněji a přehnaný optimismus vystřídalo reálné očekávání a vnímání rizik.

Právě proto jsme jako první začali pracovat na způsobu, jak změnit dosavadní způsob obchodování.

Přicházíme s novou koncepcí. Měníme od základu způsob obchodování. Neúčtujeme si poplatky za jednotlivé obchody a naše makléře motivujeme podílem na zisku portfolií.

2011

Spustili jsme službu Investiční strategie. Na základě analýzy zhruba 300 000 transakcí jsme vyvinuli na českém trhu unikátní investiční službu. Základem jsou pravidla a doporučení, která mají za cíl usměrňovat chování investorů a pomáhat jim investovat zodpovědně.

2014

Vstupujeme na Deutsche Börse a otevíráme nové pobočky. Klientský majetek v Investičních strategiích přesahuje 1 miliardu Kč.

2015

Každým rokem zlepšujeme naše služby.

2016

Do naší nabídky zařazujeme na českém trhu unikátní investiční nástroje - aktivně řízené investiční certifikáty CYRRUS DIVIDEND INDEX CZK a CYRRUS ACTIVE INDEX CZK.

2017

V rámci Investičních strategiíí CYRRUS spravujeme majetek téměř 2 miliardy korun, což je pro nás jasný signál, že nám klienti důvěřují. Spustili jsme novou inovativní strategii Portfolio+

2019

Ukončujeme službu Investiční strategie a spouštíme novou službu s názvem Moje strategie, která se dokáže lépe přizpůsobit individuálním potřebám klienta.

2020

Začínáme se službou Asset Management, jejímž prostřednictvím máte možnost dosáhnout na prémiové produkty a získat bezstarostnou správu svých investic.

Dlouholeté zkušenosti nás dovedly k následujícímu

Zrušili jsme poplatky za obchodování. Platíte měsíční paušál a podíl ze zisku.
Odmítáme robotické obchodování a divoké spekulace.
Klienti obchodují se zkušeným makléřem a analytickým týmem za zády.
Pro ochranu majetku jsme zavedli systém pravidel a kontrolu na více úrovních.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.