Nedostatek mikročipů

Už jste to také slyšeli? Aktuálně se jedná o velký problém zasahující mnoho firem v různých odvětvích. Bez mikročipů se totiž neobejdou chytré telefony, domácí spotřebiče nebo také hračky.

Cílem v roce 2021 je zajistit tyto chybějící součástky a obnovit v mnoha továrnách výrobu, která se v důsledku chybějících mikročipů zastavila. To však není tak jednoduché, jak se může zdát. Proces výroby mikročipů je náročný po všech stránkách. Od toho je tady však společnost Lam Research.

 

Zobrazit celý disclaimer

Proč investovat do akcií Lam Research?

Společnost působí celosvětově, klíčovým trhem je však dynamicky rostoucí region jižní a jihovýchodní Asie. Až 30 % všech tržeb pak tvoří poptávka z Číny.

Jen od roku 2016 se tržby firmy zdvojnásobily a jejich růst analytici očekávají i v dalších letech. Ti také odhadují, že světový nedostatek čipů přetrvá minimálně do roku 2023, dá se tedy očekávat další růst akcií společnosti, které jen za minulý rok vyrostly o více než 100 %.

Proč investovat do akcií Lam Research?
Zobrazit celý disclaimer

OBCHODOVÁNÍ BEZ POPLATKU

Jednou z překážek u investování jsou poplatky. Udělali jsme krok vpřed a rozhodli se ulehčit práci všem samostatným investorům při využití našeho investičního tipu.

V období, kdy jsou investiční tipy aktuální (umístěny u nás na webu), jsme zrušili poplatky obchodníka. Tak hurá do toho!

Dychtíte po detailech?

Dychtíte po detailech?

Kompletní investiční tip s veškerými podklady naleznete uvnitř.

Otevřít pdf

Máte zájem investovat nebo se chcete dozvědět více?
Dejte nám vědět!

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.