CYRRUS Investujte

CYRRUS Investujte

 

Konzultujte nejisté situace a složitá investiční rozhodnutí s investičním makléřem, který je pro vás neomezeně k dispozici. Získejte přístup k investičním nástrojům, které v Česku nemají obdoby. 

 

CYRRUS Investujte

Jak to probíhá v praxi?

  1. Nejdříve poptáte naše služby. Pak vás kontaktuje investiční makléř a probere s vámi vaše možnosti a investiční cíle.

  2. Online nebo osobně s makléřem vyplníte investiční dotazník a podepíšete komisionářskou smlouvu. Tímto si u nás zřídíte finanční a investiční účet.

  3. Investiční makléř vám pravidelně předkládá a vysvětluje investiční příležitosti, které vytváří spolu s naším analytickým oddělením a které odráží aktuální dění ve světě.

  4. Vývoj portfolia můžete průběžně sledovat online ve VIP sekci nebo v mobilní aplikaci CYRRUS. Máte tak své portfolio nonstop pod kontrolou.

  5. Spolupráce se prohlubuje, portfolio roste a dedikovaný investiční makléř se stává cenným obchodním partnerem pro vás a vaše investice.

V rámci služby vám budou zřízeny dva účty

FINANČNÍ ÚČET

Zde můžete ukládat vaše finanční přebytky. Za vedení účtu neplatíte žádné poplatky a peníze si můžete kdykoliv bezplatně zaslat zpět na váš bankovní účet. Navíc jsou zde vaše volné finance úročeny velmi atraktivní sazbou prostřednictvím naší partnerské banky. Peníze máte připravené a jakmile se objeví vhodná investiční příležitost, tak přes makléře zadáte pokyn k nákupu a finance se automaticky přesunou na účet Investiční. A to ihned. Na finance se vztahuje pojištění naší partnerské banky.

INVESTIČNÍ ÚČET

Investiční účet vám otevírá bránu k tisícům investičních nástrojů z celého světa. A také ke službám osobního makléře, který vám pomůže se v moři investičních nástrojů zorientovat a vybrat takové, které budou přesně odpovídat vašim preferencím a vašemu investičnímu plánu, který spolu sestavíte. Váš makléř vám bude kdykoliv k dispozici a bude vaším dlouhodobým partnerem při naplňování investičních cílů. Průběžné výnosy automaticky a okamžitě připisujeme na Finanční účet.

Investiční makléři v CYRRUS prochází náročným vzdělávacím programem, který čerpá z naší téměř 30leté praxe zhodnocování peněz na kapitálových trzích. Jedině tak máme jistotu, že klientská portfolia porostou společně s námi. Dlouhodobé působení na českém trhu, expanze do dalších 6 evropských států a 1,3 miliardy korun vyplacených klientům v kuponech, dividendách a úrocích za posledních 10 let budiž důkazem, že se nám tento náročný úkol daří plnit.

Michal Přikrylředitel obchodu CYRRUS

Časté dotazy investorů

Kdokoli se může přihlásit k odběru investičních tipů pomocí krátkého formuláře zde. Investoři, kteří jsou klienty společnosti CYRRUS v rámci služby CYRRUS Investujte, mají navíc ve své VIP sekci přístup k prémiovým analýzám a investičním doporučením, které vydává naše analytické oddělení. 

Investiční účet CYRRUS je určen pro střednědobé a dlouhodobé investování, při kterém využíváte našeho poradenství a služeb osobního makléře. Nedílnou součástí této služby je i investiční plánování, kdy je potřeba přemýšlet systematicky v daném investičním horizontu a své kroky plánovat. Standardem na trhu bývá závazný investiční horizont nejméně 3 roky. Ale je to na vás.

Investoři mají k dispozici ohromné množství investičních nástrojů a sami si vybírají, které považují za nejvhodnější. Je možné investovat do dluhopisů, investičních certifikátů, akcií, opcí, futures a dalších. U  nás se nejčastěji setkáte s investičními certifikáty. Jedná se o velmi šikovný investiční nástroj. Certifikáty mají pevně daná pravidla pro výnos a unikátní funkcionalitu, která snižuje riziko či investorům poskytuje další výhody. Jsme například schopni nabídnout Vám certifikáty, které garantují návrat určité části investovaného kapitálu, ať se podklady propadnou jakkoli. Jiným typem certifikátu je například Outperformance, který výnos oproti trhu znásobí. Investováním do investičních certifikátů investujete své peníze do více sektorů zároveň, a rozšířite tak investiční portfolio.

Na Finančním účtu neplatíte žádné poplatky za zřízení účtu, za správu účtu, za vklad či výběr. Jediný poplatek je 0,4 % p. a. ze zůstatku na účtu za připsání úroku. Navíc jsou na tomto účtu vaše finance úročeny sazbou partnerské banky.

Na Investičním účtu vás čeká poplatek za správu účtu v rozmezí od 0,165 až 0,35 % p. m. dle výše majetku na účtu. Dále se dělíme o zisk nad určité % p. a., takže jsme motivováni vám vydělat co nejvíce. Navíc neplatíte žádný poplatek za zřízení účtu, za vklad a finance z Investičního účtu můžete bezplatně vybrat již po roce.

Jednoduše si můžete poplatkovou strukturu prohlédnout v tabulce níže.

Začněte zhodnocovat peníze jako profesionál

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám