CYRRUS Asset

CYRRUS Asset

 

Zajímá vás pouze výsledek? Nechte investování na odbornících. Tým zkušených profesionálů dá vašim investicím tu největší péči a vy můžete vše sledovat z pohodlí domova a bez jakékoli práce.

 

CYRRUS Asset

Asset management je pro vás pokud...

Váš čas je drahý

Jste časově vytížení a nechcete zbytky volného času trávit u investice?

Věnujete se práci, rodině, koníčkům

A už vám nezbývá prostor řešit cokoli dalšího?

Prémiové produkty

Láká vás investování do prémiových produktů bez velkého kapitálu?

Zajímá vás jen výsledek

Nechcete strávit čas nastavováním portfolia? 

Asset Management je celosvětový trend, buďte jeho součástí

V západních zemích populární a vysoce žádaná služba, u nás zatím tak trochu neznámá. Setkat se s ní můžete i v Česku, ale pro běžného investora není zrovna dostupná. Minimální vklady se běžně pohybují okolo milionu korun. Neděste se, u nás tomu tak není. Minimální vklad je mnohonásobně nižší a služba se tak poprvé v historii českého investičního trhu stává přístupnou i pro menší investory.

Zobrazit celý disclaimer

 

Jak může vypadat mé portfolio? 

Jak můžete vidět na modelovém portfoliu, největší část tvoří garantované investiční certifikáty. U těchto investic je garantováno, že ať se podkladová aktiva jakkoli propadnou, investorovi bude zpět vyplacena určitá část investovaného kapitálu. Hned druhým nejčastějším aktivem, které na portfoliu ve službě CYRRUS Asset můžete čekat, jsou dluhopisy a nechybí zde ani ETF - burzovně obchodovatelné fondy. Ve službě CYRRUS Asset máte možnost získat přístup k nejlepším investičním nástrojům, do kterých se běžně investuje v řádech miliónů.

Zobrazit celý disclaimer

Jak funguje služba Asset management?

  1. Můžete se zasmluvnit online přímo na této stránce. Pokud ale chcete znát více detailů, poptejte naše služby ve formuláři níže.

  2. Poté se vám ozve investiční makléř, který vám vysvětlí, jak služba funguje a objasní vám veškeré nejasnosti.

  3. Vyplníte investiční dotazník a podepíšete komisionářskou smlouvu. Převedete k nám peníze, tím vaše úloha končí. Nyní je vše na našich odbornících.

  4. Analytický tým vychází z aktuálních dat a hledá nástroje vhodné pro vaše portfolio, převážně garantované produkty a prémiové nástroje. Díky rozložení portfolia může reagovat na náhlé tržní pohyby.

  5. Veškerá investiční rozhodnutí provádí portfolio manažer a analytici. Sledujete výsledky vašeho portfolia ve VIP sekci.

Jdete do toho s námi?

Stále váháte? Potřebujete něco vysvětlit? Jsme tu pro Vás.
 

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám