Proč CYRRUS?

Protože nejsme banka a našich klientů si vážíme. U nás nevnímáme klienta jako "jednoho z mnoha". Klienty známe jménem, víme, co od investování chtějí, a občas s nimi i na oběd zajdeme. Individuální přístup a bezprostřední péče. To je naše cesta.

 

 

Budou mé peníze v bezpečí?

Na trhu jsme téměř 30 let pod jednou značkou. Máme licenci ČNB. Jsme pravidelně auditováni a nemůžeme si dovolit sebemenší pochybení ve správě klientského majetku kvůli likvidačním pokutám. Každou operaci s klientským majetkem reportujeme ČNB. Naše infrastruktura využívá nejmodernější bezpečnostní technologie. Vaše peníze nikdy nebyly pod přísnějším dohledem. 

 

Zobrazit celý disclaimer

Je investování s CYRRUS rizikové?

Žádná investice není bez rizika. V CYRRUS ale umíme riziko řídit a přizpůsobit ho na míru tržní situaci nebo potřebám konkrétního klienta. V různých podmínkách umíme připravit i investice typu "garant", u kterých vám garantujeme návratnost až 100 % investované částky. Také ale umíme připravit i investice výkonnostního typu, které násobí reálný výkon trhu.

Chytrý investor má své portfolio namíchané z různých typů investic. Aktuálně umíme připravit více než 20 různých typů investic dle přání a investičního profilu investora. Zeptejte se nezávazně investičního specialisty, jak s námi můžete chytře investovat.

 

Zobrazit celý disclaimer
Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.