Proč investovat s CYRRUS?

Více než 27 let obchodujeme s cennými papíry, aktivně spravujeme investice našich klientů, reagujeme na dění ve světě a díky tomu Vám můžeme přinášet stále nové služby. 

Osobně, transparentně, srozumitelně. Veškerá investiční doporučení jsou podložená transparentní analýzou, nad kterou můžeme společně diskutovat. Víte přesně, co se s vašimi penězi děje a proč.

Vaše investice jsou pod dohledem. Spadáme pod přísnou regulaci České národní banky, která nám udělila příslušné licence a ze zákona dohlíží na naše fungování. 

Tým zkušených odborníků. Odborné kvality a znalosti našich investičních makléřů jsou stále aktivně rozvíjeny naší firemní metodickou činností, zavedeným systémem vzdělávání, školeními, pravidelnými informacemi a předáváním aktualit z celého finančního trhu.

Zobrazit celý disclaimer
Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.