Měníme služby

Měníme služby

Za 26 let na trhu se významně proměnil koncept celé naší firmy. Vždy jsme se snažili inovovat služby a nabídku, abychom vyšli vstříc vám - klientům. A tak pro drtivou většinu již nejsme jen zprostředkovatelem přístupu na burzu. Vyrostli jsme ve správce majetku, který poskytuje komplexní péči. Proto měníme strukturu našich služeb a ceníku s cílem vše pro vás zpřehlednit a seskupit naše společné aktivity pod jednu zastřešující službu CYRRUS WEALTH MANAGEMENT SERVICE.

Měníme služby

Sjednocujeme CYRRUS X, Moje strategie a Samostatné obchodování

V čem je zlepšení? Vše budete mít pod jednou střechou. Na Finančním účtu je vaše hotovost úročená, a když se objeví vhodná investiční příležitost, pouze jednoduše přesunete peníze na účet Investiční - ZDARMA. Veškeré výnosy jsou automaticky vypláceny na účet Finanční. Začnou být automaticky úročeny a máte je kdykoli k dispozici. Výhodnou novinkou pro vás je, že rušíme investiční horizont a nahrazujeme jej možností si do roka po nahlášení výběru peníze zdarma vybrat. 

Setkáte se u nás nově s dvěma účty:

Kompletní ceník služeb najdete zde.

Všeobecné obchodní podmínky platné od 1. 9. 2022 najdete zde.

Zobrazit celý disclaimer

Nový výstupní poplatek na Investičním účtě

Investiční účet CYRRUS je určen pro střednědobé a dlouhodobé investování, při kterém využíváte našeho poradenství a služeb osobního makléře. Nedílnou součástí této služby je i investiční plánování, kdy je potřeba přemýšlet systematicky v daném investičním horizontu a své kroky plánovat. Standardem na trhu bývá závazný investiční horizont nejméně 3 roky.

Právě proto chceme předcházet unáhleným rozhodnutím. Často se totiž stává, že klienti zbrkle a ve stresu vyberou peníze předčasně a pak toho litují. Proto přicházíme s novým mechanismem. Říkáme, že investiční horizont může být i kratší - dle vaší strategie, investičních cílů a očekávání. Proto vás nechceme svazovat na konkrétní období od začátku investování. Zároveň doporučujeme klientům plánovat výběry alespoň rok dopředu.

Když nahlásíte výběr, začne vám běžet roční lhůta. Čím později výběr potvrdíte a uskutečníte, tím nižší bude výsledný poplatek za předčasný výběr. Je samozřejmě možné vybrat finance hned, ale pak je tento předčasný výběr zatížen větším poplatkem.

Samozřejmě rozumíme případným nenadálým situacím. Proto refundujeme případný poplatek za předčasný výběr v plné výši, pokud do roka pošlete finance zpět na Investiční účet.

Zobrazit celý disclaimer

Jaké služby u nás nyní najdete?

CYRRUS Investujte

Služba pro všechny, kteří chtějí mít své investice pevně v rukou a využívat služby investičního makléře. 

CYRRUS Pravidelko

Je vhodné pro ty, kteří chtějí investovat pravidelně a po malých částkách. 

CYRRUS Asset

Služba vhodná pro klienty, které zajímá pouze výsledek a nechtějí se aktivně na investování podílet.  

Zobrazit celý disclaimer