Kde hledat ověřené informace z finančních trhů?

Mít po ruce zásadní informace je důležité při všem, co děláte. Při investování to platí dvojnásob. Obchodování na burze cenných papírů je investování na základě aktuálních informací ze světových finančních trhů. Investiční příležitosti jsou jednotlivé analýzy souborů aktuálních informací.

Aktuální informace z burzy poskytují brokeři

Kde tedy hledat vhodné informace, které můžete využít při investování? Velké zpravodajské portály poskytují většinou určitý investiční servis. Jedná se o směsici PR článků a komentářů o základech investování, aktuální informace, které by se daly využít, tam však nenajdete. Asi nejlepší informační servis, který si můžete přečíst v češtině, nabízejí čeští brokeři. Obsáhlý informační servis ze světových trhů poskytuje i broker CYRRUS prostřednictvím svého analytického oddělení.Investiční tipy a burzovní zprávy

Nezapomínejte na zpravodajské agentury

Pokud ovládáte cizí jazyk, určitě sledujte investiční zpravodajství ze zahraničí. Ideální je samozřejmě angličtina, ale zajímavé informace se dozvíte i ve španělštině, francouzštině a němčině. Kromě servisu zahraničních brokerů, se vyplatí sledovat i burzovní novinky na stránkách významných zpravodajských agentur Reuters a Bloomberg. Sledování aktuálního zpravodajství z finančních trhů vám pomůže rychleji se zorientovat v oblasti investování, ale to pro úspěch při obchodování na burze nestačí.

Zorientujte se na burze s pomocí zkušeného brokera

Potřebujete informace správně vyhodnotit a dát do souvislostí s dalšími událostmi. Musíte znát principy obchodování na burze a odvodit z výsledků své analýzy vliv těchto události na cenu konkrétních akcií a burzovních indexů. Důležitým faktorem pro správné rozhodnutí je zkušenost s obchodováním a chováním ostatních investorů na finančních trzích, kteří se často neřídí racionálně ale na základě emocí. Investování není snadné, proto byste měli vždy začít s pomocí odborníků.

Protože víme, že čas je dnes velmi vzácný a existuje spousta důležitějších lidí a věcí než studium chování obchodníků na burze a finančních trhů, poskytujeme našim klientům v rámci služby Investiční strategie kompletní informační servis. Skrze svého osobního makléře budete mít neustálý přehled o aktuálních investičních příležitostech, které by vás mohly zajímat. Rozhodnutí pro konkrétní obchod je samozřejmě vždy na vás. Společnost CYRRUS vám pomůže investovat chytře, aniž byste se museli celý den věnovat analýzám a burzovnímu zpravodajství.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.