Capital Inside Workshop: Valuace titulu Avast v praxi

Přijměte tímto naše pozvání na náš první workshop pro investory, zaměřený na valuaci firem. Jako modelový příklad využijeme společnost Avast, která právě vstoupila na burzu. Procesem ohodnocení společnosti od A do Z Vás provede náš portfolio manager Tomáš Pfeiler.

Workshop se koná přímo v centru obchodního dění v brokerské společnosti CYRRUS. Budete tak mít zároveň příležitost se podívat na místo, kde se realizují obchody na světových burzách a setkat se s lidmi, kteří se denně na kapitálových trzích pohybují. Zároveň Vám přiblížíme, jakým způsobem funguje investování na bázi AMC (Active Management Certificate). Workshop pořádáme pro zájemce zdarma, ale kapacita je omezena na 20 míst, z toho důvodu je nutno se registrovat.

 

Kdy: Středa 23. 5. od 18:30

Kde: Na Florenci 2116/15 (Recepce A), Praha

Počet míst: 20

Cena: Zdarma

 

Podrobné informace a upomínku na workshop vám zašleme na e-mailovou adresu, kterou uvedete níže. Vámi uvedený telefon jednorázově využijeme pro ověření vaší identity (zda někdo nezneužil vaše osobní údaje).

Termín středa 23.5.2018 – 18:30
Místo CYRRUS,
Na Florenci 2116/15,
Praha
Cena Zdarma

Zaregistrujte se a my vám seminář v den konání připomeneme

Kapacita je omezena

Potvrďte svou účast na workshopu

Nebo zavolejte

800 297 787
Tomáš Pfeiler
Prezentuje:

Tomáš Pfeiler

Portfolio manažer

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.