Knock-out certifikáty

Investice s využitím finanční páky určená pro krátkodobé obchody zkušených investorů.

Plánujete rychle zhodnotit své peníze i za cenu vysokého rizika? Zvolte knock-out certifikáty, které využívají finanční páku k nadstandardním výnosům. Tyto certifikáty jsou vhodné pro zkušené investory, kteří hledají krátkodobé obchody. Investice do těchto nástrojů jsou vysoce rizikové, nechejte si poradit od odborníků v CYRRUS.

Výhody investice: Zápory investice:
Možnost nadstandardního zhodnocení (finanční páka) Vysoké riziko ztráty
  Dosažení knock-out bariéry ukončí investici
  Nejsou vypláceny dividendy ani kupóny

Podrobnosti o investování do knock-out certifikátů

Knock-out certifikáty patří do skupiny strukturovaných produktů, které umožňují investorovi získat nadstandardní výnos avšak při výrazně vyšším riziku než u nástrojů bez finanční páky. Součástí certifikátů je knock-out bariéra, při jejímž dosažení se investice automaticky ukončí, i za cenu značných ztrát. Pomocí knock-out certifikátů můžete výrazně zhodnotit své peníze při krátkodobých rizikových obchodech.

Knock-out certifikáty jsou krátkodobou investicí určenou pro investory se spekulativním investičním profilem. Vysoké investiční riziko je cenou za atraktivní potenciální výnos. Využijte finanční páku ve svůj prospěch, v CYRRUS vám poradíme jak na to.

Aktuální certifikáty v nabídce

9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: MODERNÍ TECHNOLOGIE 4 CZK
9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: MODERNÍ TECHNOLOGIE 4 CZK
Nabízený certifikát je dalším pokračovatelem velmi úspěšné řady Moderní technologie. Všechny předchozí certifikáty této série se zaměřením na akcie...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.