Indexové certifikáty

Investice umožňující neomezený výnos, jejíž hodnota je zcela závislá na vývoji podkladového indexu.

Pokud chcete snížit rizikovost vaší investice efektivní diverzifikací, využijte indexové investiční certifikáty. Investujte do vývoje světových indexů nebo do českého indexu PX. Poraďte se se společností CYRRUS a zjistěte, který burzovní index nabízí v současnosti optimální výnosový potenciál.

Výhody investice: Zápory investice:

Neomezený výnos

Hodnota certifikátu závislá na podkladovém indexu

Rozložení rizika

Bez ochrany kapitálu

Vysoká likvidita

Bez garantovaného výnosu

O investování do indexových certifikátů

Tyto certifikáty umožňují diverzifikovat vaši investici prostřednictvím burzovních indexů. Vaše finanční prostředky se rozloží mezi akcie desítek či stovek společností zahrnutých do konkrétního indexu. Díky dostupným podkladovým aktivům můžete s indexovými investičními certifikáty obchodovat s nižšími náklady a kdykoliv je prodat.

Indexové investiční certifikáty jsou střednědobou až dlouhodobou investicí určenou pro investory s růstovým investičním profilem. Hodnota těchto certifikátů závisí na vývoji konkrétního burzovního indexu. Hlavními rysy těchto certifikátů jsou neomezený výnosový potenciál, diverzifikace a celkově nižší volatilita v porovnání s jednotlivými akciemi. Kontaktujte nás a my vám poradíme, jak investovat chytře.

Aktuální certifikáty v nabídce

9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: EUROATLANTICKÝ VÝBĚR CZK
9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: EUROATLANTICKÝ VÝBĚR CZK
Firmy na obou stranách Atlantiku jsou symbolem prosperity a technologického pokroku. I když ne všechny si své výsadní postavení udržely, stále se n...
TWIN-WIN CYRRUS CERTIFIKÁT: ROPA WTI
TWIN-WIN CYRRUS CERTIFIKÁT: ROPA WTI
Jak se vypořádat jako investor s případným poklesem ceny ropy na světových trzích? Samozřejmě na něm vydělat. Umožní vám to jedinečný investiční ce...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.