Garantované certifikáty

Investice s omezenými výnosy a riziky vhodná pro konzervativní investory.

Pokud patříte mezi konzervativnější investory a vaší prioritou je ochrana investovaných prostředků při mírném zhodnocení, využijte garantované investiční certifikáty. Garance spočívá v úplném či vysokém zajištění návratnosti vaší investice (85-100 %). I garantované certifikáty jsou však navázány na podkladová aktiva, takže i zde existuje riziko úpadku emitenta. Vyberte si některý z garantovaných investičních certifikátů společnosti CYRRUS.

Výhody investice: Zápory investice:

Vysoká míra zajištění (85-100 %)

Delší investiční horizont

Vysoká likvidita

Omezený výnos

Minimální nebo žádná participace na ztrátách

 

O investování do garantovaných certifikátů

Jedná se o nejbezpečnější typ investičních certifikátů na trhu strukturovaných produktů. Garantované certifikáty mají vždy stanovenou procentuální ochranu kapitálu, která určuje, jakou část z vámi investované částky dostanete zpět i v případě nepříznivého vývoje podkladového aktiva. I zde však existuje riziko emitenta. Jedná se o investiční nástroj s nízkou rizikovostí a delším investičním horizontem.

Garantované certifikáty nabízejí možnost zhodnocení vaší investice i v případě stagnace či mírného poklesu ceny podkladového aktiva. Za předpokladu, že jsou splněny předem dané podmínky, získáte jako investor k datu splatnosti odpovídající výnos.

Aktuální certifikáty v nabídce

9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: EUROATLANTICKÝ VÝBĚR CZK
9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: EUROATLANTICKÝ VÝBĚR CZK
Firmy na obou stranách Atlantiku jsou symbolem prosperity a technologického pokroku. I když ne všechny si své výsadní postavení udržely, stále se n...
TWIN-WIN CYRRUS CERTIFIKÁT: ROPA WTI
TWIN-WIN CYRRUS CERTIFIKÁT: ROPA WTI
Jak se vypořádat jako investor s případným poklesem ceny ropy na světových trzích? Samozřejmě na něm vydělat. Umožní vám to jedinečný investiční ce...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.