Dluhopisy

Investice s nižším výnosem a menším rizikem do aktiv států a velkých firem.

Investice prostřednictvím nákupu dluhopisů států a velkých společností jsou považovány za jedny z nejbezpečnějších. Tomu odpovídá také nižší výnos a dlouhý investiční horizont. Kromě nákupu dluhopisů spolehlivých emitentů můžete nakoupit dluhopisy soukromých firem s nižším ratingem ale i vyšším potenciálním výnosem. Investujte s CYRRUS a zjistěte, jaké dluhopisy se vyplatí zařadit do svého investičního portfolia.

Výhody investice: Zápory investice:

Nižší riziko

Nižší výnos

Pravidelná výplata úroku

Delší investiční horizont

Dobrá likvidita  

O nákupu dluhopisů

Prostřednictvím dluhopisů můžete investovat do cenných papírů spolehlivých emitentů (státu, bank, velkých společností). Jednotliví emitenti jsou ohodnoceni ratingem, který odpovídá jejich spolehlivosti. Nákupem dluhopisu nezískáváte žádná majetková práva, získáváte však příslib pravidelně vyplácených úroků a splacení vkladu na konci doby splatnosti.

Dluhopisy jsou jednou z nejbezpečnějších investic. Přesto jsou zde určitá rizika, především úrokové a měnové. Měnové riziko se týká pouze dluhopisů vydaných v cizí měně.  Dluhopisy jsou oblíbenými investičními nástroji konzervativních investorů. Mají dobrou likviditu a můžete s nimi obchodovat na veřejných trzích. Vyberte si vhodný dluhopis díky společnosti CYRRUS.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.