Diskontované certifikáty

Investice, při které investor spekuluje na pohyb podkladového aktiva, aniž by musel zaplatit jeho plnou tržní cenu.

Využijte investiční nástroj, který vám umožní nakoupit podkladové aktivum levněji, než je jeho tržní cena. Díky diskontovaným certifikátům máte možnost zhodnotit své peníze i na stagnujících a mírně klesajících trzích. Nakupte podkladové aktivum za zvýhodněnou cenu a získejte možnost zhodnotit své peníze se společností CYRRUS.

Výhody investice Zápory investice

Částečná ochrana investice

Výnos omezený pomocí „cap“

 

Nižší ochrana kapitálu

 

Nejsou vypláceny kupóny

O investování do diskontovaných certifikátů

Diskontované investiční certifikáty jsou výhodné při stagnaci či mírném poklesu podkladového aktiva. Díky své snížené nákupní ceně poskytují investorovi bezpečnostní polštář, který jej částečně chrání před ztrátami. Cenou za tuto částečnou ochranu je omezený maximální výnos.

Pokud podkladová aktiva dosáhnou předem stanovené úrovně zhodnocení, investor přestává nadále participovat na zisku nad tuto úroveň. I přesto nabízejí diskontované certifikáty atraktivní příležitost k potenciálnímu zhodnocení vašeho vkladu. Vyberte si správně s CYRRUS.

Aktuální certifikáty v nabídce

9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: EUROATLANTICKÝ VÝBĚR CZK
9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: EUROATLANTICKÝ VÝBĚR CZK
Firmy na obou stranách Atlantiku jsou symbolem prosperity a technologického pokroku. I když ne všechny si své výsadní postavení udržely, stále se n...
TWIN-WIN CYRRUS CERTIFIKÁT: ROPA WTI
TWIN-WIN CYRRUS CERTIFIKÁT: ROPA WTI
Jak se vypořádat jako investor s případným poklesem ceny ropy na světových trzích? Samozřejmě na něm vydělat. Umožní vám to jedinečný investiční ce...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.