Diskontované certifikáty

Investice, při které investor spekuluje na pohyb podkladového aktiva, aniž by musel zaplatit jeho plnou tržní cenu.

Využijte investiční nástroj, který vám umožní nakoupit podkladové aktivum levněji, než je jeho tržní cena. Díky diskontovaným certifikátům máte možnost zhodnotit své peníze i na stagnujících a mírně klesajících trzích. Nakupte podkladové aktivum za zvýhodněnou cenu a získejte možnost zhodnotit své peníze se společností CYRRUS.

Výhody investice Zápory investice

Částečná ochrana investice

Výnos omezený pomocí „cap“

 

Nižší ochrana kapitálu

 

Nejsou vypláceny kupóny

O investování do diskontovaných certifikátů

Diskontované investiční certifikáty jsou výhodné při stagnaci či mírném poklesu podkladového aktiva. Díky své snížené nákupní ceně poskytují investorovi bezpečnostní polštář, který jej částečně chrání před ztrátami. Cenou za tuto částečnou ochranu je omezený maximální výnos.

Pokud podkladová aktiva dosáhnou předem stanovené úrovně zhodnocení, investor přestává nadále participovat na zisku nad tuto úroveň. I přesto nabízejí diskontované certifikáty atraktivní příležitost k potenciálnímu zhodnocení vašeho vkladu. Vyberte si správně s CYRRUS.

Aktuální certifikáty v nabídce

9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: MODERNÍ TECHNOLOGIE 4 CZK
9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: MODERNÍ TECHNOLOGIE 4 CZK
Nabízený certifikát je dalším pokračovatelem velmi úspěšné řady Moderní technologie. Všechny předchozí certifikáty této série se zaměřením na akcie...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.