O Pravidelném investování CYRRUS

V CYRRUS pro naše klienty neustále vyhledáváme výhodné investiční příležitosti. Ve spolupráci s předními světovými bankami vytváříme vlastní produkty, o které je dlouhodobě velký zájem. To platí i pro službu Pravidelné investování CYRRUS, v níž mohou klienti investovat do aktivně spravovaného investičního certifikátu CYRRUS ACTIVE INDEX CZK.

Pravidelné investování je dlouhodobě jedním z nejdostupnějších a nejefektivnějších investorských přístupů, jak můžete nashromáždit a postupně zhodnotit investované prostředky pro konkrétní účel - více peněz ve stáří, studia pro vaše děti nebo finanční rezerva pro nečekané události. Když investujete velkou částku jednorázově, je zvýšené riziko, že nenakoupíte ve vhodný okamžik.

Pokud ale zvolíte pravidelné investování po menších částkách, nakupujete postupně a za různou cenu. Díky tomu zmírníte dlouhodobý dopad tržních výkyvů na své portfolio, můžete tak zhodnotit své finanční prostředky efektivněji.

Prvotní jednorázová investice v minimální výši 50 000 Kč slouží k nákupu cenných papírů a uhrazení vstupního poplatku ve výši 3 % plánované investované částky celkem. Minimální výše pravidelné investice je 1 000 Kč, nicméně tato částka vás nezavazuje k pravidelným platbám. Pravidelně můžete investovat libovolnou částku nebo nic, záleží na vás. Nepravidelné investice však mohou mít negativní vliv na výkonnost vašeho portfolia, proto doporučujeme investovat pravidelně a minimálně po dobu 3 let.

O Pravidelném investování CYRRUS
Zobrazit celý disclaimer

Proč pravidelně investovat s CYRRUS?

Díky pravidelnému investování můžete omezit dlouhodobý vliv tržních výkyvů na své portfolio
V případě neočekávané životní situace nemusíte investovat v každém období
Aktuální hodnotu svých investic můžete sledovat ve VIP sekci
V rámci služby Pravidelné investování CYRRUS investujete své peníze do diverzifikovaného portfolia více než 20 stabilních firem

Jak funguje Pravidelné investování CYRRUS

  1. Domluvíte si výši měsíčních vkladů a jednorázově investujete minimálně 50 000 Kč

  2. Zaplatíte 3% vstupní poplatek z plánované investované částky celkem

  3. Aktuální hodnotu svého portfolia můžete sledovat ve VIP sekci

Kolik zaplatíte v rámci Pravidelného investování CYRRUS?

Díky službě Pravidelné investování CYRRUS můžete zhodnotit své peníze průměrně o 7–10 % ročně. Každý rok vám budou vyplaceny dva kupóny v celkové výši 3 % doposud investované částky. Výše prvotní jednorázové investice je 50 000 Kč. Vstupní poplatek činí 3 % z plánované investované častky celkem. Minimální výše pravidelného vkladu je 1 000 Kč. Investovat můžete měsíčně či kvartálně. Nemusíte investovat každý měsíc, ale nepravidelné investice, mohou mít negativní vliv na zhodnocení investovaných prostředků.

 

Simulovaná výkonnost = vývoj ETF na index S&P 500 (v CZK) během sledovaného období 1. 5. 2015 až 1. 5. 2020.

  1. ETF na SPX bylo zvoleno záměrně, protože obsahuje blue-chips akcie = princip, jakým způsobem bude řízeno toto AMC.

  2. V informativním letáku nemůže být zmínka o konkrétním složení skutečného portfolia CRI, protože se jedná o privátní emisi.

 

Výkonnost aktivně řízeného portfolia ve srovnání s výkonností indexů.

Jedná se o normovaný graf (výchozí hodnota je 100) obsahující srovnání výkonnosti CAI (našeho aktivně řízeného portfolia) s indexem SPX a Euro Stoxx 600 (při přepočtu do CZK, tzn. při měnovém zajištění).

 

Vstupní poplatek Měsíční poplatek za správu portfolia Předpokládané zhodnocení
Pravidelné investování CYRRUS 3 % z cílové částky ---měsíčně 7 - 10 % p. a.---
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.