Proč Moje strategie?

PORTFOLIO NA MÍRU

Do vašeho portfolia můžete nakupovat různé proukty, které si sami vyberete. Oporou a rádcem je vám osobní makléř.

ODBORNOST

Analytický tým pravidelně zpracovává doporučení dle aktuální situace na trzích a ty vám přináší váš osobní makléř.

KONEČNÉ SLOVO MÁTE VY

Líbí se vám doporučení makléře? Chcete obchody provést? Chcete produkt koupit, prodat či prostě jen nedělat nic? Proč ne? Je to na vás.

SVOBODA

Sami si určíte, jak moc budete spolupracovat s našim makléřem či které produkty jsou pro vás zajímavé.

Jak to probíhá v praxi?

Každý klient v rámci služby Moje strategie má k dispozici svého osobního makléře. Makléř se vám zpravidla ozývá sám podle vývoje situace na trhu. Pokud ale chcete, můžete ho kontaktovat i vy a nákup či prodej produktů iniciovat samotní.

A to je tou výhodou - nejste ničím vázání. Míru a formu spolupráce s makléřem si určíte sami.

 

  1. Analytický tým zpracuje doporučení dle aktuální situace na trzích.

  2. Makléř vám sám zavolá a doporučí konkrétní obchody vhodné pro vaše portfolio.

  3. Pokud se vám některá doporučení líbí, můžete provést obchody. Pouze je telefonicky potvrdíte makléři a je hotovo.

  4. Aktuální hodnotu svých investic můžete sledovat ve VIP sekci odkudkoli.

  5. Automaticky se Vám nastaví úroveň v rámci služby Moje strategie.

Jak poznám, která strategie je ta má? 

Služba Moje strategie obsahuje několik úrovní, které zohledňují míru poskytovaných služeb. Mezi jednotlivými úrovněmi se můžete volně pohybovat směrem nahoru i dolů – záleží na aktuálním složení vašeho portfolia, frekvenci obchodování či například využívání pokročilých obchodních příkazů, jako je short nebo trailing-stop loss. 

Vše probíhá na jediném klientském účtu.

Nastavování úrovně probíhá automaticky a průběžně.

Vy si tím nemusíte lámat hlavu.

Zobrazit celý disclaimer
Další informace pro zvídavé - úrovně služby

Další informace pro zvídavé - úrovně služby

Jak vypadají jednotlivé úrovně, čím se od sebe liší a jaké jsou jejich výhody? To najdete zde. Krátce a přehledně.

Otevřít pdf

Časté dotazy investorů

Služba Moje strategie je odlišná od dřívějších investičních strategií v tom, že vše probíhá v rámci jediného účtu. Pokud investujete pouze do dluhopisů, týká se vás pouze sazba BOND úrovně. Pokud investujete i do certifikátů, pak vaše dluhopisy stále spadají do BOND úrovně a certifikáty do úrovně BASIC. Do úrovně OPTIMAL spadají akcie a počet obchodů na této úrovni je omezen na 10 za kvartál. Finální sazba, kterou za správu investic platíte, je určena zprůměrováním podílů jednotlivých úrovní, do nichž spadají vaše investice. Platíte tedy pouze za to, co opravdu využíváte. Vše najdete přehledně uvedeno ve klientské VIP sekci na webu cyrrus.cz.

Všichni návštěvníci webu cyrrus.cz se mohou přihlásit k odběru investičních tipů, které pro vás pravidelně připravujeme. Investoři s diverzifikovaným portfoliem, kteří jsou klienty společnosti CYRRUS v rámci služby Moje strategie, mají navíc ve své VIP sekci přístup k prémiovým analýzám a investičním doporučením, které vydává naše analytické oddělení. 

například úroveň DYNAMIC umožňuje investorům realizovat i intradenní obchody, nicméně i zde platí, že doporučujeme dodržet investiční horizont 3 roky, který je nastaven pro všechny úrovně služby Moje strategie.

Služba Moje strategie je koncipovaná tak, aby investoři měli k dispozici maximální množství investičních nástrojů a z nich si vybrali ty, které považují pro své investiční portfolio za nejvhodnější. Investor tedy může investovat do dluhopisů, investičních certifikátů, akcií, opcí, futures a dalších investičních nástrojů. Jednotlivé nástroje jsou rozděleny do úrovní služby moje strategie - BOND, BASIC, OPTIMAL, DYNAMIC.

Za jednotlivé obchody v rámci služby Moje strategie si společnost CYRRUS neúčtuje, s výjimkou poplatků třetích stran, žádné poplatky. Sazby a výše poplatků třetích stran jsou pro přehlednost uvedeny v příloze Ceníku.

Proč investovat se službou Moje strategie? Přesvědčíme vás třemi výhodami
 

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.