Jak to probíhá v praxi?

Každý klient v rámci služby Moje strategie má k dispozici svého osobního makléře. Makléř se vám zpravidla ozývá sám podle vývoje situace na trhu. Pokud ale chcete, můžete ho kontaktovat i vy a nákup či prodej produktů iniciovat samotní.

A to je tou výhodou - nejste ničím vázání. Míru a formu spolupráce s makléřem si určíte sami.

 

  1. Analytický tým zpracuje doporučení dle aktuální situace na trzích.

  2. Makléř vám sám zavolá a doporučí konkrétní obchody vhodné pro vaše portfolio.

  3. Pokud se vám některá doporučení líbí, můžete provést obchody. Pouze je telefonicky potvrdíte makléři a je hotovo.

  4. Aktuální hodnotu svých investic můžete sledovat ve VIP sekci odkudkoli.

  5. Automaticky se Vám nastaví úroveň v rámci služby Moje strategie.

ZKUS SI. CYRRUS nebo INVESTICE BEZ ZÁVAZKŮ

Víme, že investování je stres a vyvolává otázky: „Je investice dobrá? Nechtějí mě natáhnout?“

Abychom předešli těmto obavám, udělali jsme krok vpřed – začínající investoři smí ukončit smlouvu do tří měsíců bez udání důvodu a vrátí se jim všechny poplatky.

Našim klientům rušíme poplatek za nedodržení investičního horizontu u nových vkladů, které proběhnou v době trvání akce. Můžete investici ukončit, kdy budete chtít.

Další informace pro zvídavé - úrovně služby

Další informace pro zvídavé - úrovně služby

Jak vypadají jednotlivé úrovně, čím se od sebe liší a jaké jsou jejich výhody? To najdete zde. Krátce a přehledně.

Otevřít pdf

Časté dotazy investorů

Služba Moje strategie obsahuje několik úrovní, které zohledňují míru poskytovaných služeb. Mezi jednotlivými úrovněmi se můžete volně pohybovat směrem nahoru i dolů – záleží na aktuálním složení vašeho portfolia, frekvenci obchodování či například využívání pokročilých obchodních příkazů, jako je short nebo trailing-stop loss. Vše probíhá na jediném klientském účtu. Nastavování úrovně probíhá automaticky a průběžně.

Kdokoli se může přihlásit k odběru investičních tipů pomjocí krátkého formuláře zde. Investoři, kteří jsou klienty společnosti CYRRUS v rámci služby Moje strategie, mají navíc ve své VIP sekci přístup k prémiovým analýzám a investičním doporučením, které vydává naše analytické oddělení. 

Platí, že doporučujeme dodržet investiční horizont 3 roky, který je nastaven pro všechny úrovně služby Moje strategie. Ale je to na vás.

Investoři mají k dispozici ohromné množství investičních nástrojů a sami si vybírají, které považují za nejvhodnější. Je možné investovat do dluhopisů, investičních certifikátů, akcií, opcí, futures a dalších investičních nástrojů. 

Za jednotlivé obchody v rámci služby Moje strategie si společnost CYRRUS neúčtuje, s výjimkou poplatků třetích stran, žádné poplatky. Sazby a výše poplatků třetích stran jsou pro přehlednost uvedeny v příloze Ceníku.

Proč investovat se službou Moje strategie? Přesvědčíme vás třemi výhodami
 

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.