4 úrovně služby Moje strategie

1. Bond

Jedná se o pasivnější způsob investování, kdy se rozhodnete jednorázově investovat do některého z dostupných dluhopisů z naší nabídky. S ohledem na povahu investice jste informování především o vyplácených úrocích. Aktuální nabídku korporátních dluhopisů najdete na topdluhopisy.cz.

2. Basic

Tato úroveň vám umožňuje investovat nejen do dluhopisů, ale také do investičních certifikátů, přičemž jste pravidelně informováni o vývoji držených emisí. Máte přístup k investičním tipům, které odpovídají vašemu rizikově-výnosovému profilu.

3. Optimal

Tato úroveň je pro vás vhodná, pokud chcete aktivně řídit své investiční portfolio (až 9 obchodů za 3 měsíce) a chcete do něj zařadit i akciovou složku. Součástí jsou pravidelné konzultace s burzovním makléřem a pravidelné investiční tipy spadající do kategorie hodnotového investování se střednědobým až dlouhodobým horizontem. 

4. Dynamic

Jestliže chcete své investiční portfolio řídit na denní bázi s asistencí osobního makléře, je pro vás určena tato úroveň. Nejste omezeni počtem obchodů, můžete využívat pokročilé investiční nástroje a máte přístup i ke spekulativním investičním doporučením. Tato úroveň je určena pro zkušené investory.

Jak funguje služba Moje strategie?

  1. Analytický tým zpracuje doporučení dle aktuální situace na trzích

  2. Makléř vám doporučí konkrétní obchody vhodné pro vaše portfolio

  3. Vyberete si, které obchody chcete provést, a telefonicky je potvrdíte makléři

  4. Aktuální hodnotu svých investic můžete sledovat ve VIP sekci

  5. Automaticky se Vám nastaví úroveň v rámci služby Moje strategie

Brožura investiční služby CYRRUS v pdf

Brožura investiční služby CYRRUS v pdf

Prohlédněte si modelové příklady jednotlivých CYRRUS X struktur - Disperz, Talisman, Solactive. Dozvíte se více o funkcionalitě a výši možného výnosu.

Otevřít pdf

Vše, co k investování potřebujete

Efektivní řízení investičního portfolia může mít mnoho podob, záleží na tom, do čeho investujete a co od investice očekáváte. Služba Moje strategie vám nabízí vše potřebné, jejím základním kritériem jsou využívané investiční nástroje. Vše probíhá na jediném klientském účtu, s jediným poplatkem pouze za služby, které zrovna využíváte. Základním kritériem služby již není váš rizikově-výnosový profil (tj. míra rizika vs. očekávaný výnos), ale právě míra spolupráce a typ investičních nástrojů, které využíváte pro své investice.

 

  BOND BASIC OPTIMAL DYNAMIC
OBCHODOVANÁ
AKTIVA
Dluhopisy Dluhopisy a investiční certifikáty Diverzifikované portfolio s akciovou složkou Diverzifikované portfolio s vysokou frekvencí obchodování
OSOBNÍ MAKLÉŘ Informace ohledně vývoje držených certifikátů Pravidelné konzultace ohledně portfolia Častá komunikace ohledně portofolia a doporučení
INVESTIČNÍ
DOPORUČENÍ
Pravidelné investiční tipy odpovídající cílům hodnotového investování se střednědobým až dlouhodobým horizontem Pravidelné investiční tipy odpovídající cílům hodnotového a spekulativního investování, umožňující využít i rizikovější krátkodobé investiční příležitosti  
POČET OBCHODŮ Nižší frekvence obchodování (maximálně 10 obchodů za 3 měsíce) Neomezený počet obchodů s využitím pokročilých nástrojů (finanční páka, short pokyny)
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY Maximální informační servis
Zobrazit celý disclaimer

Časté dotazy investorů

Služba Moje strategie je odlišná od dřívějších investičních strategií v tom, že vše probíhá v rámci jediného účtu. Pokud investujete pouze do dluhopisů, týká se vás pouze sazba BOND úrovně. Pokud investujete i do certifikátů, pak vaše dluhopisy stále spadají do BOND úrovně a certifikáty do úrovně BASIC. Do úrovně OPTIMAL spadají akcie a počet obchodů na této úrovni je omezen na 10 za kvartál. Finální sazba, kterou za správu investic platíte, je určena zprůměrováním podílů jednotlivých úrovní, do nichž spadají vaše investice. Platíte tedy pouze za to, co opravdu využíváte. Vše najdete přehledně uvedeno ve klientské VIP sekci na webu cyrrus.cz.

Všichni návštěvníci webu cyrrus.cz se mohou přihlásit k odběru investičních tipů, které pro vás pravidelně připravujeme. Investoři s diverzifikovaným portfoliem, kteří jsou klienty společnosti CYRRUS v rámci služby Moje strategie, mají navíc ve své VIP sekci přístup k prémiovým analýzám a investičním doporučením, které vydává naše analytické oddělení. 

například úroveň DYNAMIC umožňuje investorům realizovat i intradenní obchody, nicméně i zde platí, že doporučujeme dodržet investiční horizont 3 roky, který je nastaven pro všechny úrovně služby Moje strategie.

Sazba za správu a sledování vývoje investičních certifikátů, které jsou hlavním investičním produktem společnosti CYRRUS, je 0,25 % p. m. Sazba za velmi intenzivní investiční servis a spolupráci osobního makléře v rámci služby DYNAMIC je 0,49 % p. m. Kompletní sazebník najdete v našem ceníku.

Služba Moje strategie je koncipovaná tak, aby investoři měli k dispozici maximální množství investičních nástrojů a z nich si vybrali ty, které považují pro své investiční portfolio za nejvhodnější. Investor tedy může investovat do dluhopisů, investičních certifikátů, akcií, opcí, futures a dalších investičních nástrojů. Jednotlivé nástroje jsou rozděleny do úrovní služby moje strategie - BOND, BASIC, OPTIMAL, DYNAMIC.

Za jednotlivé obchody v rámci služby Moje strategie si společnost CYRRUS neúčtuje, s výjimkou poplatků třetích stran, žádné poplatky. Sazby a výše poplatků třetích stran jsou pro přehlednost uvedeny v příloze Ceníku.

Proč investovat se službou Moje strategie? Přesvědčíme vás třemi výhodami
 

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.