Moje strategie

Moje strategie

Počátkem roku 2019 zásadně měníme strukturu našich investičních služeb, respektive dosavadních 7 investičních strategií nahradila jediná služba Moje strategie. Tento převratný způsob investování nabízí investorům přehlednější investiční modely založené na flexibilním využití jen těch služeb, které investoři opravdu potřebují v rámci správy svého portfolia. Investor tedy neplatí za robustní službu se všemi jejími předem danými náležitostmi, ale pouze za to, co skutečně využije. Zároveň je upozaděna rizikově-výnosová složka, takže investor nepotřebuje mít více investičních účtů pro různé investice, ale vystačí si s jedním účtem, který se automaticky přizpůsobuje jeho potřebám.

Více o Moje strategie
Investiční portfolio na míru
Investice s různým výnosovo-rizikovým profilem
Platíte jen za to, co využíváte
VIP sekce s prémiovými investičními doporučeními

Vše, co k investování potřebujete

Investiční služba Moje strategie vám umožňuje využívat automaticky vše, co potřebujete k efektivnímu řízení svého investičního portfolia. Vše probíhá na jediném klientském účtu, s jediným poplatkem pouze za služby, které zrovna využíváte. Základním kritériem služby již není váš rizikově-výnosový profil (tj. míra rizika vs. očekávaný výnos), ale právě míra spolupráce a typ investičních nástrojů, které využíváte pro své investice.

4 úrovně služby Moje strategie

1. Bond

Investování do korporátních i státních dluhopisů

Jedná se o pasivnější způsob investování, kdy se rozhodnete jednorázově investovat do některého z dostupných dluhopisů.

2. Basic

Investování do certifikátů s výhodnou sazbou

Tato úroveň vám umožňuje investovat nejen do dluhopisů, ale také do investičních certifikátů, přičemž jste pravidelně informováni o vývoji držených emisí.

3. Optimal

Růstové investování se službou osobního makléře

Tato úroveň je pro vás vhodná, pokud chcete aktivně řídit své investiční portfolio a chcete do něj zařadit i akciovou složku. Součástí jsou pravidelné konzultace s burzovním makléřem a pravidelné investiční tipy spadající do kategorie hodnotového investování se střednědobým až dlouhodobým horizontem.

4. Dynamic

Růstové i spekulativní investování s maximálním servisem

Jestliže chcete své investiční portfolio řídit na denní bázi s asistencí osobního makléře, je pro vás určena tato úroveň. Nejste omezeni počtem obchodů, můžete využívat pokročilé investiční nástroje a máte přístup i ke spekulativním investičním doporučením.

 

  BOND BASIC OPTIMAL DYNAMIC
OBCHODOVANÁ
AKTIVA
Dluhopisy Dluhopisy a investiční certifikáty Diverzifikované portfolio s akciovou složkou Diverzifikované portfolio s vysokou frekvencí obchodování
OSOBNÍ MAKLÉŘ Informace ohledně vývoje držených certifikátů Pravidelné konzultace ohledně portfolia Častá komunikace ohledně portofolia a doporučení
INVESTIČNÍ
DOPORUČENÍ
Pravidelné investiční tipy odpovídající cílům hodnotového investování se střednědobým až dlouhodobým horizontem Pravidelné investiční tipy odpovídající cílům hodnotového a spekulativního investování, umožňující využít i rizikovější krátkodobé investiční příležitosti  
POČET OBCHODŮ Nižší frekvence obchodování (maximálně 10 obchodů za 3 měsíce) Neomezený počet obchodů s využitím pokročilých nástrojů (finanční páka, short pokyny)
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY Maximální informační servis

Časté dotazy investorů

Služba Moje strategie je odlišná od dřívějších investičních strategií v tom, že vše probíhá v rámci jediného účtu. Pokud investujete pouze do dluhopisů, týká se vás pouze sazba BOND úrovně. Pokud investujete i do certifikátů, pak vaše dluhopisy stále spadají do BOND úrovně a certifikáty do úrovně BASIC. Do úrovně OPTIMAL spadají akcie a počet obchodů na této úrovni je omezen na 10 za kvartál. Finální sazba, kterou za správu investic platíte, je určena zprůměrováním podílů jednotlivých úrovní, do nichž spadají vaše investice. Platíte tedy pouze za to, co opravdu využíváte. Vše najdete přehledně uvedeno ve klientské VIP sekci na webu cyrrus.cz.

Všichni návštěvníci webu cyrrus.cz se mohou přihlásit k odběru investičních tipů, které pro vás pravidelně připravujeme. Investoři s diverzifikovaným portfoliem, kteří jsou klienty společnosti CYRRUS v rámci služby Moje strategie, mají navíc ve své VIP sekci přístup k prémiovým analýzám a investičním doporučením, které vydává naše analytické oddělení. 

například úroveň DYNAMIC umožňuje investorům realizovat i intradenní obchody, nicméně i zde platí, že doporučujeme dodržet investiční horizont 3 roky, který je nastaven pro všechny úrovně služby Moje strategie.

Sazba za správu a sledování vývoje investičních certifikátů, které jsou hlavním investičním produktem společnosti CYRRUS, je 0,25 % p. m. Sazba za velmi intenzivní investiční servis a spolupráci osobního makléře v rámci služby DYNAMIC je 0,49 % p. m. Kompletní sazebník najdete v našem ceníku.

Služba Moje strategie je koncipovaná tak, aby investoři měli k dispozici maximální množství investičních nástrojů a z nich si vybrali ty, které považují pro své investiční portfolio za nejvhodnější. Investor tedy může investovat do dluhopisů, investičních certifikátů, akcií, opcí, futures a dalších investičních nástrojů. Jednotlivé nástroje jsou rozděleny do úrovní služby moje strategie - BOND, BASIC, OPTIMAL, DYNAMIC.

Za jednotlivé obchody v rámci služby Moje strategie si společnost CYRRUS neúčtuje, s výjimkou poplatků třetích stran, žádné poplatky. Sazby a výše poplatků třetích stran jsou pro přehlednost uvedeny v příloze Ceníku.

Proč investovat se službou Moje strategie? Přesvědčíme vás třemi výhodami

Odesláním formuláře budeme zpracovávat Vaše osobní údaje pro účel vyřízení Vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.
 
 
Domluvte si schůzku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.