Investiční strategie CYRRUS

Investiční strategie CYRRUS

Už jste slyšeli o Investičních strategiích CYRRUS? Je to revoluční způsob investování, jehož cílem je na základě detailní analýzy a znalosti fungování finančních trhů optimalizovat výnos klientů. V rámci této služby máte možnost zhodnotit své peníze chytrým investováním na burze cenných papírů. Investujte 100 000 korun nebo třeba milión a přidejte se k více než 4 000 našich klientů investujících v rámci Investičních strategií.

Investovat s CYRRUS je pohodlné. Díky našim mnohaletým zkušenostem získáte kompletní know-how a profesionální správu své investice za jasně nastavených podmínek. Vše máte ve svých rukou za asistence našich odborníků. Nenechte si ujít žádnou investiční příležitost, kterou objeví naši analytici, a zhodnoťte své peníze se službou Investiční strategie společnosti CYRRUS.

 

Více o strategiích
Diverzifikované investiční portfolio vytvoříte ve spolupráci s makléřem
Získáte osobního makléře a podporu analytického týmu
Neplatíte poplatky za jednotlivé obchody, ale za správu portfolia
Vyberete si míru zhodnocení a riziko, které jste ochotni podstoupit

Jak fungují investiční strategie CYRRUS

 1. Analytický tým zpracuje doporučení dle aktuální situace na trzích

 2. Makléř vám doporučí konkrétní obchody vhodné pro vaše portfolio

 3. Vyberete si, které obchody chcete provést, a telefonicky je potvrdíte makléři

 4. Aktuální hodnotu svých investic můžete sledovat ve VIP sekci

Typy Investičních strategií CYRRUS

Konzervativní

 • Rizikovost Nízká
 • Investiční horizont 4 roky
 • Nástroje

  Garantované certifikáty
  Dluhopisy
   

 • Cílový výkon Překonání inflace

Portfolio+

 • Rizikovost Nižší
 • Investiční horizont 3 roky
 • Nástroje

  Aktivně řízené certifikáty (AMC)

 • Cílový výkon 8-10 % p. a.

CYRRUS renta

 • Rizikovost Nižší
 • Investiční horizont 3 roky
 • Nástroje

  CYRRUS DIVIDEND INDEX CZK
  Reverse convertible
  Další emise CYRRUS

 • Cílový výkon 4 % p. a.

Hodnotová

 • Rizikovost Nižší
 • Investiční horizont 3 roky
 • Nástroje

  Blue Chip akcie
  Reverse Convertible
  Bonus certifikáty

 • Cílový výkon 6-10 % p. a.

Růstová

 • Rizikovost Střední
 • Investiční horizont 2 roky
 • Nástroje

  Akcie
  Bonusové certifikáty
  Diskontované certifikáty

 • Cílový výkon 8-12 % p. a.

Dynamická

 • Rizikovost Vyšší
 • Investiční horizont 2 roky
 • Nástroje

  Akcie
  Investiční certifikáty
  ETF

 • Cílový výkon 12 % p. a. a více

Spekulativní

 • Rizikovost Vysoká
 • Investiční horizont 1 rok
 • Nástroje

  Knock Out
  Marže
  Finanční páka

 • Cílový výkon 12 % p. a. a více

Výkonnost klientských účtů v Investičních strategiích CYRRUS*

Výkonnost Investičních strategií CYRRUS

Investiční strategie mají lepší výkonnost než Aktivní obchodování. V grafu vidíte, že více než třetina klientů dosahuje za dobu investice s Investiční strategií výkonnosti 10 % a více.

 

*Výkonnosti jsou zobrazeny za celé období fungování služby. Jedná se o hrubé výkonnosti 1. 7. 2012 – 31. 3. 2017.

 

Kolik zaplatíte za vybranou strategii?

Chytře investovat pro nás znamená dlouhodobě vám vydělávat. Tomu jsme přizpůsobili službu Investiční strategie. Neplatíte nám poplatky za jednotlivé obchody, pouze měsíční paušál za poradenství a motivační poplatek z kladného výnosu. Poplatky třetích stran náš ceník nezohledňuje.

Strategie Poplatek obchodníka za obchod Poplatek za správu účtu a poradenství Poplatek z kladného výnosu
Konzervativní investiční strategie CYRRUS ZDARMA 0,15 %měsíčně 20 %z výnosu nad 3 % p. a.
Investiční strategie Portfolio+ ZDARMA 0,19 %měsíčně 0 %Z kladného výnosu
Investiční strategie CYRRUS renta ZDARMA 0,25 %měsíčně 15 %z výnosu kupónu
Hodnotová investiční strategie CYRRUS ZDARMA 0,29 %měsíčně 20 %z výnosu nad 4 % p. a.
Růstová investiční strategie CYRRUS ZDARMA 0,39 %měsíčně 20 %z výnosu nad 5 % p. a.
Dynamická investiční strategie CYRRUS ZDARMA 0,49 %měsíčně 20 %z výnosu nad 6 % p. a.
Spekulativní investiční strategie CYRRUS ZDARMA 1,0 %měsíčně 20 %z výnosu nad 8 % p. a.

Časté dotazy ke strategiím CYRRUS

Nejčastějším důvodem, proč investoři nezhodnotí své peníze, je nedostatek trpělivosti. Velmi často totiž prodávají jednotlivé složky svého portfolia příliš brzy. Při investování s CYRRUS získáte podporu mnoha špičkových odborníků, kteří vědí, jak investovat. Každá investiční strategie má proto nastavenou minimální dobu trvání – investiční horizont. Obecně platí, že rizikovější obchody probíhají rychleji než defenzivnější obchody s vyšším zajištěním, proto se investiční horizont, ve kterém je možné dosáhnout plánovaného zhodnocení, zkracuje úměrně rizikovosti investice.

Osobní makléř má na starosti aktivní správu vašeho investičního portfolia. Od makléře obdržíte pravidelná investiční doporučení, z nichž si vyberete a následně opět skrze svého makléře realizujete obchody na burze cenných papírů. Díky osobnímu makléři a uzavřené komisionářské smlouvě se společností CYRRUS tedy můžete obchodovat na burze.

Záleží na aktuálních událostech na finančních trzích a jejich významu pro vaše investiční portfolio. Osobní makléř by vás měl kontaktovat minimálně jednou měsíčně.

Jakmile se blíží konec investice, zavolá vám osobní makléř a navrhne vhodné investiční příležitosti, ve kterých můžete dále zhodnotit své prostředky. V investování samozřejmě můžete nebo nemusíte pokračovat. Doba investování se odvíjí od horizontu vaší investiční strategie.

S výběrem vhodné investiční strategie vám pomůže náš makléř. Nejprve vyplníte investiční dotazník, na základě kterého zjistíme váš postoj k riziku a zařadíme vás do vhodné investiční strategie. Makléř vás obeznámí s dostupnými investičními nástroji, ze kterých společně sestavíte investiční portfolio na míru.

Investovat můžete minimálně 100 000 Kč.

S investováním jsou spojena rizika, kterým můžete částečně předejít, pokud si vyberete zkušeného brokera s dostatkem aktuálních informací a širokým portfoliem investičních nástrojů. Při obchodování se nevyhnete tržnímu riziku, které souvisí se změnou tržních cen investičních nástrojů a  s nastavením trhu jako takového. Dalšími možnými riziky jsou: úvěrové riziko, měnové riziko, riziko likvidity, úrokové riziko a operační riziko.

V rámci měsíčního paušálu, jehož výše se liší dle rizikovosti zvolené investiční strategie, získáte služby osobního makléře, analýzy specialistů na finanční trhy, pravidelná investiční doporučení, výpisy z účtu, vedení účtu a přístup do VIP sekce.

Prostřednictvím komisionářské smlouvy můžete využívat investiční služby společnosti CYRRUS a účastnit se obchodování na burze cenných papírů. Smlouva vás nezavazuje k pravidelným ani minimálním investicím, jedná se o dokument, který vám umožní využívat naše služby.

Abyste mohli kdykoliv sledovat výkon svých investic, získáte jako klient společnosti CYRRUS přístup do VIP sekce na tomto webu. Tato prémiová sekce obsahuje veškeré informace, nastavení a nástroje, které potřebujete ke správě svých investic. Základním pilířem investování s CYRRUS je však komunikace s vaším osobním makléřem.

Osobní makléři se naplno věnují správě klientských portfolií. Vyhledávání zajímavých investičních příležitostí s různou rizikovostí a případná nebezpečí na finančních trzích má na starosti analytické oddělení společnosti CYRRUS. Makléři z doporučení analytiků vybírají vhodné obchody pro vaše investiční portfolio. Souhrn vhodných obchodů obdržíte v podobě investičního doporučení, ze kterého si vyberete obchody, které opravdu chcete provést.

Ano můžete, pokud na začátku spolupráce s CYRRUS investujete minimálně 50 000 Kč.

Investování s sebou vždy nese určitou míru rizika. Společnost CYRRUS poskytuje službu Investiční strategie, jejímž smyslem je klientům vytvořit portfolio na míru nejen z hlediska potenciálního výnosu, ale také z hlediska rizikovosti. V rámci našich 6 investičních strategií chráníme investice klientů pomocí diverzifikace portfolia, stop-loss pokynů pro jednotlivé obchody a také aktivní správou portfolia ve formě pravidelných investičních doporučení klientům.

Ano, na burze cenných papírů můžete skrze investiční deriváty investovat také do komodit. Obchody s komoditami jsou běžné v rámci Růstové a Dynamické investiční strategie.

V rámci investičních strategií získáváte pravidelná doporučení od svého makléře, ale které obchody se rozhodnete realizovat, záleží jen na vás. V rámci samostatného obchodování nezískáváte investiční doporučení společnosti CYRRUS a o svých obchodech si rozhodujete zcela sami. Skrze svého osobního makléře můžete uzavírat vybrané obchody na burze.

Ano můžete, ale v případě předčasného ukončení investice je nutné uhradit výstupní poplatek, který se liší v závislosti na dané investiční strategii. Důvodem je, že naši specialisté využívají v rámci jednotlivých investičních strategií různých nástrojů, které mají odlišnou předpokládanou dobu zhodnocení. U dlouhodobých obchodů nelze očekávat vysoké zisky v řádu měsíců a nelze vyloučit ani pokles ceny akcií v určitém období. Váš osobní makléř, který aktivně spravuje vaše investiční portfolio, má k dispozici aktuální informace z finančních trhů a o všem podstatném vás bude informovat.

V rámci investičních strategií získáte možnost aktivní správy svého portfolia skrze osobního makléře. Na základě investičních doporučení můžete rychle reagovat na dění na finančních trzích a rozhodnout se pro optimalizaci svého portfolia. Oproti tomu investicí do podílových fondů ztrácíte kontrolu nad vloženými prostředky a nemáte možnost ovlivnit její průběh. Mnohdy dokonce nevíte, jaká konkrétní aktiva jsou podkladem daného podílového fondu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.