Investiční certifikáty CYRRUS
Získejte garantovaný příjem v podobě pravidelně vyplácených kupónů
O investici se nemusíte starat, o změnách vás informuje osobní makléř
Certifikát můžete kdykoliv prodat za cenu stanovenou emitentem
Investice je částečně zajištěná ochrannou bariérou

K čemu můžete využít investiční certifikáty

Investiční certifikáty jsou časově omezenou investicí s pravidly jasně stanovenými emitentem. Každý certifikát má stanoveno upisovací období, ve kterém jej můžete koupit, tzn. investovat do podkladových aktiv a zařadit je tak do svého investičního portfolia. Podkladovými aktivy certifikátů jsou nejčastěji akcie, ale mohou to být také dluhopisy, opce a další cenné papíry.

Podílejte se na vývoji ceny podkladového aktiva certifikátu, získejte pravidelné kupóny nebo využijte finanční páku k vyššímu zhodnocení své investice. Investiční certifikáty můžete vybírat také pro různé scénáře vývoje trhů - růst, stagnaci, ale i pokles. Možností vám tento investiční nástroj poskytuje opravdu mnoho. Vyberte si garantovaný, outperformance, dikontovaný, indexový či jiný investiční certifikát. K dispozici máte zkušené makléře společnosti CYRRUS, kteří vám s výběrem pomohou. Certifikáty navíc můžete kdykoliv prodat za cenu stanovenou emitentem.

Zobrazit celý disclaimer

Investiční certifikáty jsou flexibilním investičním nástrojem, který umožňuje přizpůsobit výnosově-rizikový profil investice na míru aktuální tržní situaci a požadavkům investora. Například investiční certifikáty s fixním výnosem jsou ideálním nástrojem v případě, kdy trh stagnuje, protože i když podkladová aktiva nerostou, investor získává výplatu fixních kupónů.

Tomáš MenčíkHlavní investiční stratég CYRRUS

INVESTIČNÍ CERTIFIKÁTY PRO ZAČÍNAJÍCÍ I ZKUŠENÉ INVESTORY

Víte, že pomocí některých certifikátů můžete částečně zajistit investovaný kapitál a zároveň získat výnos již v průběhu investice? Právě proto jsou certifikáty oblíbeným investičním nástrojem začínajících a konzervativních investorů cílících především na nízké riziko.

Investoři, kteří již investují do cenných papírů, mohou využít sektorově zaměřených certifikátů k diverzifikaci svého investičního portfolia. Některé certifikáty umožňují využít také pestrou paletu investičních nástrojů, jedná se tedy o alternativu k investicím do podílových fondů.

Zobrazit celý disclaimer

Zaujaly vás investiční certifikáty CYRRUS?

Přečtěte si více v naší brožuře.

Brožura v PDF

Zjistěte více o investičních certifikátech! 
Dejte nám o sobě vědět a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.