Investiční certifikáty CYRRUS

Investiční certifikáty CYRRUS

Víte, že investiční certifikáty můžete využít ke snadnému investování do akcií úspěšných společností? Neinvestujete přímo do akcií firem, ale do podkladového koše akcií těchto firem, jehož výkonnost je závislá na funkcionalitě konkrétního typu investičního certifikátu.

Aktuální certifikáty
Získejte garantovaný příjem v podobě pravidelně vyplácených kupónů
O investici se nemusíte starat, o změnách vás informuje osobní makléř
Certifikát můžete kdykoliv prodat za cenu stanovenou emitentem
Investice je částečně zajištěná ochrannou bariérou

K čemu můžete využít investiční certifikáty

Investiční certifikáty jsou časově omezenou investicí s pravidly jasně stanovenými emitentem. Každý certifikát má stanoveno upisovací období, ve kterém jej můžete koupit, tzn. investovat do podkladových aktiv a zařadit je tak do svého investičního portfolia. Podkladovými aktivy certifikátů jsou nejčastěji akcie, ale mohou to být také dluhopisy, opce a další cenné papíry.

Podílejte se na vývoji ceny podkladového aktiva certifikátu, získejte pravidelné kupóny nebo využijte finanční páku k vyššímu zhodnocení své investice. Investiční certifikáty můžete vybírat také pro různé scénáře vývoje trhů - růst, stagnaci, ale i pokles. Možností vám tento investiční nástroj poskytuje opravdu mnoho. Vyberte si garantovaný, outperformance, dikontovaný, indexový či jiný investiční certifikát. K dispozici máte zkušené makléře společnosti CYRRUS, kteří vám s výběrem pomohou. Certifikáty navíc můžete kdykoliv prodat za cenu stanovenou emitentem.

Investiční certifikáty jsou flexibilním investičním nástrojem, který umožňuje přizpůsobit výnosově-rizikový profil investice na míru aktuální tržní situaci a požadavkům investora. Například investiční certifikáty s fixním výnosem jsou ideálním nástrojem v případě, kdy trh stagnuje, protože i když podkladová aktiva nerostou, investor získává výplatu fixních kupónů.

Tomáš MenčíkHlavní investiční stratég CYRRUS

INVESTIČNÍ CERTIFIKÁTY PRO ZAČÍNAJÍCÍ I ZKUŠENÉ INVESTORY

Víte, že pomocí některých certifikátů můžete částečně zajistit investovaný kapitál a zároveň získat výnos již v průběhu investice? Právě proto jsou certifikáty oblíbeným investičním nástrojem začínajících a konzervativních investorů cílících především na nízké riziko.

Investoři, kteří již investují do cenných papírů, mohou využít sektorově zaměřených certifikátů k diverzifikaci svého investičního portfolia. Některé certifikáty umožňují využít také pestrou paletu investičních nástrojů, jedná se tedy o alternativu k investicím do podílových fondů.

Aktuální investiční příležitosti

9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: EUROATLANTICKÝ VÝBĚR CZK
9 % CYRRUS DUO-SAFE CERTIFIKÁT: EUROATLANTICKÝ VÝBĚR CZK
Firmy na obou stranách Atlantiku jsou symbolem prosperity a technologického pokroku. I když ne všechny si své výsadní postavení udržely, stále se n...
TWIN-WIN CYRRUS CERTIFIKÁT: ROPA WTI
TWIN-WIN CYRRUS CERTIFIKÁT: ROPA WTI
Jak se vypořádat jako investor s případným poklesem ceny ropy na světových trzích? Samozřejmě na něm vydělat. Umožní vám to jedinečný investiční ce...
Akce: Milujte je a množte je

Akce: Milujte je a množte je

Investujte v květnu a získejte vedení účtu v rámci služby Moje strategie na 2 měsíce zdarma. Využít můžete například tento investiční certifikát s výnosem až 26 % za 2 roky.

Zjistěte více o investičních certifikátech, stačí nám napsat

Odesláním formuláře budeme zpracovávat Vaše osobní údaje pro účel vyřízení Vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.
 
 
Domluvte si schůzku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.