CYRRUS X

CYRRUS X

Prémiová služba CYRRUS X je určena klientům s portfoliem v hodnotě nad 5 miliónů korun. Tento objem investic umožňuje klientům nabídnout privátní investiční produkty s vysokou mírou garance a atraktivním výnosem. Samozřejmostí je nadstandardní servis a možnost komunikace přímo s analytickým oddělením CYRRUS.

Více o CYRRUS X
Kapitálová garance minimálně 90 %
Možný výnos není ničím omezen
Zvýhodněná cena služeb
Prémiová služba s nadstandardním přístupem

V hlavních rolích: Garance a atraktivní výnos

Cílem asi každého investora je podstupovat co nejnižší riziko a získat co největší výnos. Dlouhodobě se snažíme najít ideální rizikovo-výnosový profil a nabízet investorům produkty, které zhodnotí jejich finance o zajímavá procenta. V rámci služby CYRRUS X jsme však mohli jít, díky vysokému objemu investovaných prostředků, ještě dál a naši snahu přetavili opravdu v prémiové investiční produkty s vysokou mírou garance investovaného kapitálu (minimálně 90 %) a velmi zajímavým výnosem. Výnos je odvozen na základě funkcionality certifikátu od výkonnosti diverzifikovaného koše podkladových aktiv, případně podkladového indexu, a není nijak zastropován.

Brožura CYRRUS X v pdf

Brožura CYRRUS X v pdf

Prohlédněte si modelové příklady jednotlivých CYRRUS X struktur - Disperz, Talisman, Solactive. Dozvíte se více o funkcionalitě a výši možného výnosu.

Otevřít pdf

O PRÉMIOVÝCH FUNKCIONALITÁCH CYRRUS X STRUČNĚ

Disperzní certifikáty

Zaměřeno na růstová aktiva

Vždy je lepší investovat do diverzifikovaného portfolia, ale nikdy nedokážete garantovat růst všech zařazených aktiv. Proto je dobré vědět o Disperzních certifikátech, jejichž funkcionalita porovnává výkonnost 8 nejvýkonnějších akcií z portfolia s výkonností celého podkladového koše. Rozdíl těchto průměrů se rovná výnosu investora, přičemž některé emise mohou využívat i zvýšenou míru participace, takže může být výnos ještě vyšší. Kapitálová garance je ve výši 95 %.

Garant Solactive

Participace pouze na růstu

Asi sen každého investora - investice, při které se podílíte jen na výnosech, ale nikoliv na ztrátách. Struktura založená na indexu Solactive Atlantic Deep Value Select nabízí 100% kapitálovou garanci a neomezenou participaci na výkonnosti podkladového indexu. Úskalím tohoto typu certifikátu je fakt, že jej lze upsat pouze ve specifických situacích na akciových trzích. Prohlédněte si kompletní leták s popisem jednotlivých emisí.

Talisman certifikáty

Investice pro volatilní trhy

Funkcionalita tohoto certifikátu umožňuje investorům získat velmi zajímavý výnos na volatilních trzích. V potaz totiž není brán růst nebo pokles hodnoty podkladových aktiv, ale jejich absolutní odchylka od výkonnosti celého podkladového koše. Kapitálová garance u této struktury bývá zpravidla ve výši 95 %, u nových emisí se může měnit dle aktuální situace na trzích. Prohlédněte si kompletní leták s popisem jednotlivých emisí.

Aktuálně v nabídce CYRRUS X

CYRRUS X: Talisman certifikát
CYRRUS X: Talisman certifikát
Výnos Talisman certifikátu je odvislý od toho, jak výrazně se liší výkonnost jednotlivých Podkladových akcií oproti jejich celkové průměrné výkonno...
CYRRUS X: Disperzní certifikát
CYRRUS X: Disperzní certifikát
Prostřednictvím tohoto typu certifikátu participuje investor na rozdílu (Spreadu) mezi výkonností Podkladového koše vybraných akcií a průměrnou výk...

I v rámci služby Moje strategie nabízíme příležitostně produkty s 90% kapitálovou garancí. Služba CYRRUS X nám však díky vysokému objemu investic dovoluje nabízet investorům ještě výhodnější podmínky a parametry investičních certifikátů. Samozřejmě také hraje roli rozdílný výnosový profil CYRRUS X produktů, jejichž koš podkladových aktiv je zpravidla širší než u klasických certifikátů v rámci služby Moje strategie.

Minimální investice v rámci jednotlivé emise (certifikátu) je stanovena na 1 milión Kč, podmínkou pro investování v rámci CYRRUS X je portfolio v minimální hodnotě 5 miliónů Kč. 

Jedná se o investice s delší dobou úpisu, každý CYRRUS X certifikát tedy většinou najdete v naší nabídce 2-3 měsíce. Typy funkcionalit v rámci CYRRUS X produktů jsou vytvořeny na míru zhodnocení vysokých investic. Prémiová služba souvisí také s prémiovým servisem, můžete se tedy těšit na speciální eventy, komunikaci přímo s našimi analytiky a nadstandardní informační servis.

Zaujala Vás služba CYRRUS X

Odesláním formuláře budeme zpracovávat Vaše osobní údaje pro účel vyřízení Vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.
 
 
Domluvte si schůzku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.