V hlavních rolích: Garance a atraktivní výnos

Cílem asi každého investora je podstupovat co nejnižší riziko a získat co největší výnos. Dlouhodobě se snažíme najít ideální rizikovo-výnosový profil a nabízet investorům produkty, které zhodnotí jejich finance o zajímavá procenta. V rámci služby CYRRUS X jsme však mohli jít, díky vysokému objemu investovaných prostředků, ještě dál a naši snahu přetavili opravdu v prémiové investiční produkty s vysokou mírou garance investovaného kapitálu (minimálně 90 %) a velmi zajímavým výnosem. Výnos je odvozen na základě funkcionality certifikátu od výkonnosti diverzifikovaného koše podkladových aktiv, případně podkladového indexu, a není nijak zastropován.

Zobrazit celý disclaimer
Brožura CYRRUS X v pdf

Brožura CYRRUS X v pdf

Prohlédněte si modelové příklady jednotlivých CYRRUS X struktur - Disperz, Talisman, Solactive. Dozvíte se více o funkcionalitě a výši možného výnosu.

Otevřít pdf

Aktuálně v nabídce CYRRUS X

I v rámci služby Moje strategie nabízíme příležitostně produkty s 90% kapitálovou garancí. Služba CYRRUS X nám však díky vysokému objemu investic dovoluje nabízet investorům ještě výhodnější podmínky a parametry investičních certifikátů. Samozřejmě také hraje roli rozdílný výnosový profil CYRRUS X produktů, jejichž koš podkladových aktiv je zpravidla širší než u klasických certifikátů v rámci služby Moje strategie.

Jedná se o investice s delší dobou úpisu, každý CYRRUS X certifikát tedy většinou najdete v naší nabídce 2-3 měsíce. Typy funkcionalit v rámci CYRRUS X produktů jsou vytvořeny na míru zhodnocení vysokých investic. Prémiová služba souvisí také s prémiovým servisem, můžete se tedy těšit na speciální eventy, komunikaci přímo s našimi analytiky a nadstandardní informační servis.

Zaujala vás služba CYRRUS X?
Dejte nám vědět!

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.