CYRRUS X

CYRRUS X

prémiový klub.

 

Pro ty, kteří se nebojí chtít víc.

 

CYRRUS X
Kapitálová garance minimálně 90 %
Možný výnos není ničím omezen
Zvýhodněná cena služeb
Prémiová služba s nadstandardním přístupem

Proč CYRRUS X?

PRO

atraktivní výnos a garanci.

PRO

odbornost a inovaci.

PRO

maximální péči.

PRO

Vás.

V hlavních rolích

Exkluzivní služba s unikátními produkty pro VIP klienty.

Produkty s největší kapitálovou garancí a neomezeným výnosem.

Mnohaleté zkušenosti na trhu a vysoký objem investovaných prostředků.

Produkty upravené na míru vašim představám.

Lepší péče než v nejdražších lázních.

Zobrazit celý disclaimer

Jak toho můžeme dosáhnout?

Investoři sní o jediném – vysokém výnosu a nízkém riziku.

Vytvořit produkt, který by splňoval tyto dvě podmínky je velmi obtížné. Každý ví, že pokud někdo nabízí investici, při které vyděláte neuvěřitelné částky, aniž byste riskovali ztrátu, lže. Nedivíme se, pro některé společnosti je nemožné vytvořit takové produkty, a tak nezbývá než mlžit a říkat polopravdy.

To my zásadně odmítáme. Místo řečí a slibů tvrdě pracujeme a dlouhodobě se snažíme nabízet produkty s co největší kapitálovou garancí a zároveň atraktivním výnosem.

Zobrazit celý disclaimer

Buďte u toho s námi

Díky vysokému objemu investovaných prostředků můžeme jít ve službě CYRRUS X o krok dál a přetavit vaše sny v reálné produkty!

Investice s vysokou mírou garance investovaného kapitálu (minimálně 90 %) a velmi zajímavé výnosy, které nejsou nijak zastropované!

Zobrazit celý disclaimer
Modelové příklady jednotlivých CYRRUS X struktur

Modelové příklady jednotlivých CYRRUS X struktur

Ať jste v obraze

Otevřít pdf

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

I v rámci služby Moje strategie nabízíme příležitostně produkty s 90% kapitálovou garancí. Služba CYRRUS X nám však díky vysokému objemu investic dovoluje nabízet investorům ještě výhodnější podmínky a parametry investičních certifikátů. Samozřejmě také hraje roli rozdílný výnosový profil CYRRUS X produktů, jejichž koš podkladových aktiv je zpravidla širší než u klasických certifikátů v rámci služby Moje strategie.

Jedná se o investice s delší dobou úpisu, každý CYRRUS X certifikát tedy většinou najdete v naší nabídce 2-3 měsíce. Typy funkcionalit v rámci CYRRUS X produktů jsou vytvořeny na míru zhodnocení vysokých investic. Prémiová služba souvisí také s prémiovým servisem, můžete se tedy těšit na speciální eventy, komunikaci přímo s našimi analytiky a nadstandardní informační servis.

Zaujala vás služba CYRRUS X?
Dejte nám vědět!

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.