Jak to probíhá v praxi?

  1. Kontaktujete nás a sejdete se s makléřem. Podepíšete smlouvy, které vám umožní využívat služby CYRRUS, ale k obchodování vás nezavazují.

  2. Spolu s makléřem sestavíte vaše portfolio a převedete peníze na váš klientský účet.

  3. Analytický tým zpracuje doporučení dle aktuální situace na trzích. Makléř vám sám zavolá a doporučí konkrétní obchody vhodné pro vaše portfolio.

  4. Pokud se vám některá doporučení líbí, můžete provést obchody. Pouze je telefonicky potvrdíte makléři a je hotovo.

  5. Aktuální hodnotu svých investic můžete sledovat ve VIP sekci odkudkoli. Automaticky se Vám nastaví úroveň v rámci služby Moje strategie.

113 000 Kč ročně jen tak? Není problém.

Investiční příležitosti se nerodí každý den. Když se ale objeví, je nutné reagovat rychle. Proto je i za běžné situace praktické mít dopředu připravené peníze u brokera. Nyní jsou navíc všechny zůstatky na obchodních účtech CYRRUS úročeny až 5,65 % p. a. A to se vyplatí.

 

CHCI ÚROK JEN TAK

Časté dotazy investorů

Služba Moje strategie obsahuje několik úrovní, které zohledňují míru poskytovaných služeb. Mezi jednotlivými úrovněmi se můžete volně pohybovat směrem nahoru i dolů – záleží na aktuálním složení vašeho portfolia, frekvenci obchodování či například využívání pokročilých obchodních příkazů, jako je short nebo trailing-stop loss. Vše probíhá na jediném klientském účtu. Nastavování úrovně probíhá automaticky a průběžně.

Kdokoli se může přihlásit k odběru investičních tipů pomjocí krátkého formuláře zde. Investoři, kteří jsou klienty společnosti CYRRUS v rámci služby Moje strategie, mají navíc ve své VIP sekci přístup k prémiovým analýzám a investičním doporučením, které vydává naše analytické oddělení. 

Platí, že doporučujeme dodržet investiční horizont 3 roky, který je nastaven pro všechny úrovně služby Moje strategie. Ale je to na vás.

Investoři mají k dispozici ohromné množství investičních nástrojů a sami si vybírají, které považují za nejvhodnější. Je možné investovat do dluhopisů, investičních certifikátů, akcií, opcí, futures a dalších investičních nástrojů. 

Za jednotlivé obchody v rámci služby Moje strategie si společnost CYRRUS neúčtuje, s výjimkou poplatků třetích stran, žádné poplatky. Sazby a výše poplatků třetích stran jsou pro přehlednost uvedeny v příloze Ceníku.

Máte nějaké dotazy? Vyplňte formulář a my se vám nezávazně ozveme.

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám