Jak to probíhá v praxi?

Každý klient v rámci služby Moje strategie má k dispozici svého osobního makléře. Makléř se vám zpravidla ozývá sám podle vývoje situace na trhu. Pokud ale chcete, můžete ho kontaktovat i vy a nákup či prodej produktů iniciovat samotní.

A to je tou výhodou - nejste ničím vázání. Míru a formu spolupráce s makléřem si určíte sami.

 

  1. Analytický tým zpracuje doporučení dle aktuální situace na trzích.

  2. Makléř vám sám zavolá a doporučí konkrétní obchody vhodné pro vaše portfolio.

  3. Pokud se vám některá doporučení líbí, můžete provést obchody. Pouze je telefonicky potvrdíte makléři a je hotovo.

  4. Aktuální hodnotu svých investic můžete sledovat ve VIP sekci odkudkoli.

  5. Automaticky se Vám nastaví úroveň v rámci služby Moje strategie.

Jak poznám, která strategie je ta má? 

Služba Moje strategie obsahuje několik úrovní, které zohledňují míru poskytovaných služeb. Mezi jednotlivými úrovněmi se můžete volně pohybovat směrem nahoru i dolů – záleží na aktuálním složení vašeho portfolia, frekvenci obchodování či například využívání pokročilých obchodních příkazů, jako je short nebo trailing-stop loss. 

Vše probíhá na jediném klientském účtu.

Nastavování úrovně probíhá automaticky a průběžně.

Vy si tím nemusíte lámat hlavu.

Zobrazit celý disclaimer

ZKUS SI. CYRRUS nebo INVESTICE BEZ ZÁVAZKŮ

Víme, že investování je stres a vyvolává otázky: „Je investice dobrá? Nechtějí mě natáhnout?“

Abychom předešli těmto obavám, udělali jsme krok vpřed – začínající investoři smí ukončit smlouvu do tří měsíců bez udání důvodu a vrátí se jim všechny poplatky.

Našim klientům rušíme poplatek za nedodržení investičního horizontu u nových vkladů, které proběhnou v době trvání akce. Můžete investici ukončit, kdy budete chtít.

Další informace pro zvídavé - úrovně služby

Další informace pro zvídavé - úrovně služby

Jak vypadají jednotlivé úrovně, čím se od sebe liší a jaké jsou jejich výhody? To najdete zde. Krátce a přehledně.

Otevřít pdf

Časté dotazy investorů

Služba Moje strategie je odlišná od dřívějších investičních strategií v tom, že vše probíhá v rámci jediného účtu. Pokud investujete pouze do dluhopisů, týká se vás pouze sazba BOND úrovně. Pokud investujete i do certifikátů, pak vaše dluhopisy stále spadají do BOND úrovně a certifikáty do úrovně BASIC. Do úrovně OPTIMAL spadají akcie a počet obchodů na této úrovni je omezen na 10 za kvartál. Finální sazba, kterou za správu investic platíte, je určena zprůměrováním podílů jednotlivých úrovní, do nichž spadají vaše investice. Platíte tedy pouze za to, co opravdu využíváte. Vše najdete přehledně uvedeno ve klientské VIP sekci na webu cyrrus.cz.

Všichni návštěvníci webu cyrrus.cz se mohou přihlásit k odběru investičních tipů, které pro vás pravidelně připravujeme. Investoři s diverzifikovaným portfoliem, kteří jsou klienty společnosti CYRRUS v rámci služby Moje strategie, mají navíc ve své VIP sekci přístup k prémiovým analýzám a investičním doporučením, které vydává naše analytické oddělení. 

například úroveň DYNAMIC umožňuje investorům realizovat i intradenní obchody, nicméně i zde platí, že doporučujeme dodržet investiční horizont 3 roky, který je nastaven pro všechny úrovně služby Moje strategie.

Služba Moje strategie je koncipovaná tak, aby investoři měli k dispozici maximální množství investičních nástrojů a z nich si vybrali ty, které považují pro své investiční portfolio za nejvhodnější. Investor tedy může investovat do dluhopisů, investičních certifikátů, akcií, opcí, futures a dalších investičních nástrojů. Jednotlivé nástroje jsou rozděleny do úrovní služby moje strategie - BOND, BASIC, OPTIMAL, DYNAMIC.

Za jednotlivé obchody v rámci služby Moje strategie si společnost CYRRUS neúčtuje, s výjimkou poplatků třetích stran, žádné poplatky. Sazby a výše poplatků třetích stran jsou pro přehlednost uvedeny v příloze Ceníku.

Máte nějaké dotazy? Vyplňte formulář a my se vám nezávazně ozveme.

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám

Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.