Jak to funguje?

Zobrazit celý disclaimer

FAST & SAFE složka

 

Garantovaný výnos

Ať se děje co se děje, máte garantováno, že váš výnos dosáhne určitého procenta. Obvykle se jedná o přibližně 3 % za půl roku. Tyto peníze pak můžete bezplatně vybrat nebo dále chytře reinvestovat.

100% ochrana

V této části nemůžete ztratit ani korunu. Vždy získáte zpět 100 % investovaných peněz a předem daný výnos k tomu.

 

 

Zobrazit celý disclaimer

SMART složka

 

Očekávaný výnos

Tato část směřuje k dlouhodobému, ale o to většímu zhodnocení. Většinou se očekávané výnosy pohybují okolo 24 % za tři roky.

Trojitá ochrana

Investovaný kapitál je chráněn trojí ochranou: Kapitálovou bariérou, Star úrovní a Druhou šancí.

Zobrazit celý disclaimer

Máte zájem investovat nebo se chcete dozvědět více?
Dejte nám vědět!

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.