Asset Management je celosvětový trend, buďte jeho součástí

V západních zemích populární a vysoce žádaná služba, u nás zatím tak trochu neznámá. Setkat se s ní můžete i v Čechách, ale pro běžného investora není zrovna dostupná. Minimální vklady se běžně pohybují okolo miliónu korun.

Neděste se, u nás tomu tak není. Minimální vklad je mnohonásobně nižší a služba se tak poprvé v historii českého investičního trhu stává přístupnou i pro menší investory.

Zobrazit celý disclaimer

Jak funguje služba Asset management?

  1. Analytický tým v čele s portfolio manažerem vychází z aktuálních tržních dat a pravidelně hledá investiční nástroje a příležitosti vhodné pro vaše portfolio.

  2. Pečlivě vybrané investice, převážně garantované produkty a prémiové nástroje, se pravidelně nakupují do vašeho Asset management investičního portfolia.

  3. Díky rozložení portfolia do více sektorů a produktů je náš tým schopen reagovat na náhlé tržní pohyby a může tak efektivně ochránit vaše investiční portfolio před případnými tržními propady.

  4. Vy nemusíte vůbec nic řešit. Veškerá investiční rozhodnutí za vás provádí portfolio manažer s podporou našich renomovaných analytiků, kteří trhům doopravdy rozumí a každý den se jim věnují.

  5. Pouze sledujete výsledky vašeho investičního portfolia ve VIP sekci a radujete se.

Jak může vypadat mé portfolio?

Jak můžete vidět na modelovém portfoliu, největší část tvoří garantované investiční certifikáty s vysokou mírou ochrany kapitu.

Navíc máte možnost získat přístup k nejlepším investičním nástrojům, do kterých se běžně investuje v řádech miliónů.

Zobrazit celý disclaimer

A kdo se o mé portfolio bude starat? 

O Vaše investice se stará celý tým profesionálů v čele s portfolio manažerem a podporou unikátního nástroje – Portfolio Rebalancing System.

 

Zobrazit celý disclaimer

Shrňme si to...

Rozložíte své peníze do více produktů a sektorů. A to zcela bez práce.

Už se nemusíte zabývat pokyny, portfolio řídíme plně za vás.

Pokud bude potřeba konverze měn, vyřešíme ji s výhodným kurzem za vás.

Portfolio budeme udržovat automaticky diverzifikované dle stanovené strategie.

Pomocí pravidelného rebalancingu dosáhneme optimálního rozložení rizik.

Otočí se situace na trzích? Portfolio manager na to může zareagovat okamžitě a doplnit portfolio vhodnými nástroji, které na dané situaci umí profitovat.

Sledujte vývoj svých investic ve VIP sekci.

Bez ohromného kapitálu.

Jdete do toho s námi?

Stále váháte? Potřebujete něco vysvětlit? Jsme tu pro Vás.
 

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám

Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.