Investujte s CYRRUS

Investujte s CYRRUS

V roce 2019 měníme zásadním způsobem strukturu našich Investičních strategií. Hlavní změnou je, že  7 původních strategií, primárně rozdělených dle výnosově-rizikového profilu  zařazovaných investic, nahrazuje jediná služba Moje strategie založená na efektivním využívání jen těch služeb, které investor opravdu potřebuje při řízení svého portfolia. 

Nově tedy investorům nabízíme tyto 3 způsoby investování:

  • Moje strategie - investiční služba na míru
  • Pravidlené investování - zhodnocení financí v delším časovém horizontu
  • Samostatné obchodování - určeno pro samostatné, zkušené investory 
Naše služby
Investujte pravidelně a zhodnoťte své peníze v delším časovém horizontu díky Pravidelnému investování
Využijte službu Moje strategie a získejte atraktivní výnos již za několik let
Pokud víte, kterými investicemi získat rychle peníze, využijte Samostatné obchodování
Nový koncept investičních služeb nám umožňuje mnohem lépe reagovat na potřeby klientů

Investiční služby CYRRUS

Moje strategie

Investujte tak, jak zrovna potřebujete

Investiční služba je rozdělena do 4 úrovní, které odpovídají různým potřebám investorů. K dispozici jsou úrovně pro pasivní investory, kteří chtějí využít jednorázovou investici do investičních certifikátů či korporátních dluhopisů, ale také úrovně pro investory, kteří chtějí investovat častěji a aktivně dotvářet své investiční portfolio s pomocí osobního makléře.

Pravidelné investování

Pravidelnými vklady k naplnění velkých cílů

Pravidelné investování umožňuje měsíční či kvartální vklady předem stanovené částky. Díky vkladům rozloženým v čase je investice odolnější vůči tržním výkyvům, nicméně je třeba počítat s delším doporučeným investičním horizontem. Tato služba je vhodná pro investory s dlouhodobými finančními cíli a může jim výrazně pomoci v jejich naplnění.

Samostatné obchodování

Investujte po svém prostřednictvím CYRRUS

Služba pro zkušené investory, kteří nemají zájem o doprovodné služby, konzultace s makléřem a pravidelný informační servis z trhů. CYRRUS v tomto případě pouze zprostředkovává investorům vstup na významné globální trhy, ale pokyny a složení portfolia jsou zcela v rukou investorů. Veškeré náklady spojené s obchodováním nese sám investor.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.