Inflace nepočká

„Z každého vašeho dortíku mám vždycky kousek.“

Paní Inflace Zdražilová

Proč mám řešit inflaci s CYRRUS?

Máme vyšší ambice

Inflace je 17,5 %. Spořící účty v Česku vám nabídnou při nejlepším úrok 5 % p. a. Díky dynamickému investičnímu portfoliu CYRRUS máme ambici inflaci překonat.

Osobní přístup

Spolupráce s námi nekončí stažením aplikace ani podepsáním smlouvy. Naši makléři jsou s Vámi v pravidelném kontaktu. Investice jsou pod dohledem.

26 let na trhu

Na investičním trhu jsme od roku 1995. Čtvrt století každodenních zkušeností s kapitálovými trhy a správou klientského majetku. Víme co děláme.

„Investice do našeho dynamického portfolia dává v této době obrovský smysl. Díky unikátní funkcionalitě můžeme investiční aktiva v portfoliu téměř okamžitě měnit. Máte tak jistotu, že vaše prostředky jsou vždy investovány do aktiv, která budou s největší pravděpodobností těžit z aktuální tržní situace. Sami nemusíte nic hlídat, pouze sledujete výši průběžného výnosu v klientské VIP sekci. O vše ostatní se staráme za vás.“

Anna PíchováVedoucí analytického oddělení CYRRUS

Chcete investovat jednorázově a mít o inflaci postaráno hned?

Jednorázová investice

doporučený horizont – min. 3 roky
očekávaný výnos 15 % p. a.
možnost investici kdykoliv ukončit
od 250 000 Kč

Do čeho investujete?

Vybrali jsme to nejlepší.
 1. Invesco QQQ

  Sleduje Nasdaq-100 Index. Druhé nejčastěji obchodované ETF v USA. Obsahuje akcie firem Apple, Microsoft, Amazon, Tesla, Meta, Costco, Pepsi, Adobe, Cisco atd. Průměrný roční výnos za 5 let je 21,2 %
 2. iShares Russell 2000 ETF

  ETF od firmy BlackRock, jedné z největších investičních spol. na světě. 2000 malých amerických společností. Obsahuje akcie firem Onitiv, Tetra Tech atd. Průměrný roční výnos za 5 let je 8,1 %
 3. Akcie dlouhodobě překonávají inflaci

  Od 2010 do 2021 inflace v USA byla cca 27 %. 500 největších amerických akcií za stejnou dobu vzrostlo průměrně o 263 %. Držitelé těchto akcií tak za 11 let překonali inflaci o 236 %.
 4. SPDR S&P 500 ETF

  Největší ETF na světě. 500 největších společností v USA. Obsahuje akcie firem jako Apple, Microsoft, Amazon, Meta, Tesla, Google, Nvidia, Visa. Průměrný roční výnos za 5 let je 13,7 %.
🔒 ZALOŽIT ÚČET

Nebo raději pravidelně a po menších částkách?

Pravidelné investování

od 1 000 Kč měsíčně
poplatek 3 % z cílové částky
očekávaný výnos až 12 % p. a.

Investujte pravidelně do ETF

od 1 000 Kč měsíčně
 1. I s malou částkou můžete dokázat velké věci

  Stačí měsíčně pravidelně investovat 1 000 korun a za 20 let můžete mít půl milionu.
 2. Jedním nákupem pokryjete celé odvětví nebo zemi

  Nenakupujete jednotlivé akcie, ale rovnou celý koš. Váš výnos je pak dán průměrným výnosem třeba pět seti akcií z různých sektorů a míst.
 3. Vy investujete 1 000 Kč, my je rozdělíme do 3 ETF

  Když obchodujete prostřednictvím CYRRUS můžete využít frakční obchodování a investovat do drahých akcií, na které by vám jinak nemusel vystačit rozpočet.
 4. Jednoduchost, srozumitelnost, flexibilita

  Nemusíte dělat složité analýzy jednotlivých akciových společností a přesto můžete nakoupit, co chcete.
🔒 ZALOŽIT ÚČET

Porazte inflaci. Staňte se naším klientem ještě dnes. Online a zdarma!

Založení účtu probíhá bezplatně a online v našem zabezpečeném systému. Připravte si prosím doklad totožnosti a cca 30 minut vašeho času. Děkujeme.

Máte zájem investovat nebo se chcete dozvědět více?

Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Často kladené otázky

 • Preferujeme osobní přístup. S klienty jsme v pravidelném kontaktu a občas spolu zajdeme i na oběd. O portfolio se staráme tak, jako by bylo naše vlastní.
 • Spadáme pod přísnou regulaci České národní banky. Ta naše aktivity bedlivě pozoruje a hlídá. Peníze tedy svěřujete do správných rukou.
 • 27 let se pohybujeme na investičním trhu.
 • Pokud si investování rozmyslíte, můžete smlouvu okamžitě vypovědět.

Náš garanční fond ze zákona zajišťuje pojištění 90 % klientského majetku, nejvýše však částku odpovídající protihodnotě 20 000 EUR. Podrobnosti o garančním fondu najdete zde. Na silně regulovaném investičním trhu působíme už 27 let a zodpovědná správa klientského majetku vždy byla a stále je naše hlavní priorita.

 1. Vyplníte osobní údaje, nahrajete ofocené doklady.

 2. Vyplníte investiční dotazník, smlouvu a podepíšete sms kódem.

 3. Ručně vše zkontrolujeme a zašleme platební údaje pro převod peněz.

 4. Obdržíte přístup do VIP sekce a už jen sledujete vývoj vaší investice.

U pravidelných investic je minimální vklad 1 000 Kč měsíčně, u jednorázových investic doporučujeme investovat od 250 000 Kč.

Pravidelně investuje ten, kdo si vytváří rezervu do budoucna. Jednorázově ten, kdo rezervu už má.

 • Jednorázové investování se zhodnotí najednou, ale vyžaduje větší investovanou částku (od 250 000 Kč). Budovat si můžete diverzifikovanější portfolio – čili částku rozdělit do několika různých fondů. O inflaci můžete mít postaráno hned!
 • Pravidelná investice je investice do budoucna – po menších částkách a pravidelně. Peníze posíláte každý měsíc nebo klidně každý týden. Můžete tak korigovat složení portfolia podle aktuální tržní situace a podle toho, jak na tom zrovna jste finančně. Zajišťujete si, že budete mít třeba v důchodu něco na cestování nebo pro vnoučata.

Inflace dosáhla 17,5 % a nic nenaznačuje tomu, že by se to mělo v nejbližší době měnit. Na spořícím účtu můžete sklízet v nejlepším případě 5% úrok. Takže budete stále v mínusu. Stačí vám to?

Nic není zadarmo. A pokud ano, produktem jste vy. U nás vás nic nepřekvapí – ani skryté poplatky. Sázíme na upřímnost.

 • U jednorázových investic si neúčtujeme žádný vstupní poplatek, pouze poplatky za správu účtu, poplatek z kladného výnosu a poplatek za předčasný výběr. Veškeré informace o cenách a poplatcích naleznete v našem ceníku zde.
 • U pravidelných investic zaplatíte dopředu 3 % z cílové částky, kterou vám vypočítáme podle vašeho investičního plánu. Předplatíte si tak kompletní balíček služeb v rámci investice této sumy (mimořádné vklady a výběry, obchodování, rebalance portfolií, investiční poradenství). Už žádné další poplatky!

CYRRUS není daňovým poradcem a neposkytuje daňové poradenství, ale svým klientům se snaží maximálně usnadnit práci s daňovým přiznáním.

Naši klienti si mohou ve VIP sekci stáhnout přehled svých příjmů a výdajů za poslední 3 roky a současně obecné informace ke zdaňování všech typů výnosů z obchodů a držení cenných papírů.

Výnos z investic u CYRRUS je ze zákona daněn fyzickým osobám jako ostatní příjmy z investování, a to 15 %. V určitých případech však může být investor osvobozen od daně z příjmu, např. pokud splní tzv. časový test.

Samozřejmě, že ano! Je ale potřeba tuto skutečnost uvést při podpisu Komisionářské smlouvy a informovat CYRRUS, kde je vaše daňové rezidenství. Podle toho pak bude výnos zdaňován v souladu s mezinárodními smlouvami

Důležitá upozornění:

Dokument byl zpracován společností CYRRUS, a.s., obchodníkem s cennými papíry, se sídlem Brno, Veveří 111 (dále jen „společnost“). Společnost je členem Burzy cenných papírů Praha, a.s. a Frankfurt Stock Exchange (FWB) – Deutsche Börse. Společnost podléhá regulaci a dohledu České národní banky. Dokument je určen pouze pro reklamní účely a není nabídkou ani návrhem k uzavření smlouvy. Společnost dále upozorňuje, že v rámci sdělení nebyl zohledněn cílový trh ani znalosti, zkušenosti a investiční cíle klienta. Sdělení se tak může pohybovat mimo cílový trh klienta, případně také v negativním cílovém trhu. Dokument poskytuje pouze krátký přehled o jednom z investičních produktů v současné nabídce. Dokument nenahrazuje odborné poradenství k finančním nástrojům v něm uvedeným, ani nenahrazuje komplexní poučení o rizicích. Dokument je určen výhradně pro počáteční informační účely a společnost důrazně doporučuje investorům podstoupit investiční a/nebo právní a/nebo daňové poradenství před tím, než učiní investiční rozhodnutí. Informace obsažené v tomto dokumentu nelze považovat za radu k jednotlivé investici, ani za daňovou nebo právní radu. Pokud se v dokumentu hovoří o jakémkoliv výnosu, je vždy třeba vycházet ze zásady, že minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích, že jakákoliv investice v sobě zahrnuje riziko kolísání hodnoty a změny směnných kursů a že návratnost původně investovaných prostředků ani výše zisku není, pokud v textu dokumentu není uvedeno jinak, zaručena. Investoři mohou získat při prodeji uvedeného investičního nástroje před datem splatnosti nebo při splacení investičního nástroje částku nižší než částku investovanou. Potenciální ztráta je omezena na původně investovanou částku. Informace jsou založeny na hrubé výkonnosti před zdaněním. Tento dokument obsahuje příklady vytvořené na základě analýzy scénářů vývoje podkladových instrumentů. Očekávání a predikce analytiků a stratégů nejsou spolehlivým indikátorem budoucího vývoje tržního kurzu dotčených investičních nástrojů. Příklady jsou založeny pouze na hypotetických předpokladech a neumožňují jakýkoli závěr o budoucím vývoji ceny investičního nástroje. Pro investiční nabídku dle zjištěných parametrů klienta nás prosím kontaktujte.

Za tento dokument nese odpovědnost výhradně společnost CYRRUS, jakožto distributor investičního nástroje. Emitent, ručitel a jejich přidružené společnosti nenesou žádnou odpovědnost za spolehlivost, přesnost a úplnost obsahu tohoto dokumentu, ani za jakákoli zde uvedená vyjádření, za výkonnost nástroje a za způsob propagace nástroje, zahrnující dodržování platných zákonů, předpisů a pravidel upravujících reklamu a propagaci investičních nástrojů. Emitent, ručitel a jejich přidružené společnosti se výslovně vzdávají jakékoli odpovědnosti za jakékoli přímé, nepřímé, následné nebo jiné škody, včetně ztráty zisku, která může investorovi nebo kterékoli třetí straně vzniknout na základě spoléhání se na informace uvedené v tomto dokumentu.

Zdanění je závislé na osobních poměrech každého investora a podléhá zákonným předpisům a dohledu příslušných úřadů. Tento dokument byl připraven s náležitou a patřičnou pečlivostí a pozorností, společnost však neposkytuje garance či ujištění, ať výslovné nebo předpokládané, o jeho přesnosti, správnosti, aktuálnosti nebo úplnosti. Z informací v tomto dokumentu není možné odvozovat žádná práva ani povinnosti. Informace o společnosti a podrobné informace o pobídkách a střetech zájmů naleznete na www.cyrrus.cz v sekci O nás. Tiskové chyby vyhrazeny. Obsah dokumentu je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv je společnost. Společnost zakazuje zveřejnění a šíření dokumentu bez jejího písemného souhlasu. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění dokumentu třetími osobami.

     
     

Zobrazit celý disclaimer
Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.