Na co se PLUG Power specializuje?

Firma vyrábí vodíkové palivové články a elektrolyzéry. Elektrolyzéry slouží právě k produkci vodíku. Je logické, že jakmile dojde k většímu komerčnímu využívání vodíku, poroste poptávka po elektrolyzérech. PLUG Power sama vodík vyrábí. Snaží se stát lídrem v produkci tzv. zeleného vodíku. Ten je na rozdíl od modrého vodíku, který se získává ze zemního plynu, uhlíkově neutrální. Výstavba továren na produkci zeleného vodíku v USA by měla být podpořena nedávno schváleným infrastrukturním balíčkem. Konkrétně by na vodíkové projekty mělo být vynaloženo 9,5 mld. USD.

Zobrazit celý disclaimer

Automobily na vodíkový pohon a zelený vodík

Říká vám něco HYVIA? Říká vám něco HYVIA? Kombinace automobilky Renault a PLUG Power. Jde o projekt zaměřený na vyrábění aut na vodíkový pohon. Podle plánů by HYVIA měla do roku 2030 dodávat až 500 tisíc takových vozidel ročně a její tržní podíl v Evropě by měl dosáhnout 30 %. Na výrobě vodíkových automobilů spolupracuje PLUG Power také s jihokorejskou SK Group.


Strategická partnerství se však neomezují pouze na výrobu vozidel. Se španělskou energetickou skupinou Acciona, která se zabývá vývojem infrastruktury pro obnovitelné zdroje, plánuje PLUG Power alianci v oblasti produkce zeleného vodíku.

Automobily na vodíkový pohon a zelený vodík
Zobrazit celý disclaimer

Proč investovat právě teď?

Akcie PLUG Power jsou nyní významně pod maximy z přelomu roku. Na PLUG Power působí rostoucí ceny surovin a dalších vstupů. Jedná se však o krátkodobý jev, z dlouhodobého hlediska je PLUG Power perspektivní společností a není lepší čas koupit jejich akcie než v době, kdy jsou dole. Už nyní je totiž vysoce pravděpodobné, že celkový trh vozidel na vodíkový pohon v následujících letech strmě poroste. Akcie PLUG Power tak představují unikátní možnost, jak na vodíku vydělávat.

Zobrazit celý disclaimer

OBCHODOVÁNÍ BEZ POPLATKU

Jednou z překážek u investování jsou poplatky. Udělali jsme krok vpřed a rozhodli se ulehčit práci všem samostatným investorům při využití našeho investičního tipu.

V období, kdy jsou investiční tipy aktuální (umístěny u nás na webu), jsme zrušili poplatky obchodníka. Tak hurá do toho!

Dychtíte po detailech?

Dychtíte po detailech?

Kompletní investiční tip s veškerými podklady naleznete uvnitř.

Otevřít pdf

Máte zájem investovat nebo se chcete dozvědět více?
Dejte nám vědět!

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.