Jak to funguje?

  1. Tým analytiků prozkoumává trh.

  2. Pomocí statistiky a znalostí vybírají analytici společnosti.

  3. Jak se mění trh, mění se i portfolio.

  4. Díky tomu je portfolio aktuální a obsahuje pouze to nejlepší.

  5. Investor získává výnos a to nejlepší z trhu, aniž by musel něco řešit.

3 v 1 - kombinace tří metod

STOCK-PICKING:

- Perspektivní společnosti z akciového světa vybrané na základě statistických metod analytického týmu.

 

TEMATICKÉ INDEXY:

- Nejperspektivnější sektory z celého trhu.

 

INDEXOVÉ ETF:

Obsáhněte široký trh díky zařazení velkých indexů (např. S&P 500, Euro Stoxx, apod.).

3 v 1 - kombinace tří metod
Zobrazit celý disclaimer

Co může být uvnitř?

Rostoucí objemy dat, které generujeme, je potřeba spravovat a chránit před zneužitím. Snižování emisí uhlíku jde ruku v ruce s rozvojem obnovitelných zdrojů energie. Pandemie ukázala na nutnost pokroku ve zdravotnictví a farmacii…

 

  • Lídr Apple, přehrávač hudby SpotifyModerna známá průlomovou mRNA vakcínou proti covid-19, vynálezce garfického procesoru NVidia, producent náhražek masa Beyond Meat, výrobce elektromobilů Tesla.

  • Indexy s americkými firmami (SPDR S&P 500 ETF Trust), evropskými společnostmi (iShares Europe ETF), asijskými firmami (iShares MSCI All Country Asia ex Japan ETF).

  • ETF zaměřený na robotiku a umělou inteligenci (iShares Robotics & Artificial Intelligence ETF), na zdravotnictví (ARK Genomic Revolution ETF) či na kybernetickou bezpečnost (ETFMG Prime Cyber Security ETF).

  • A další.

Co může být uvnitř?
Zobrazit celý disclaimer
Kompletní brožura

Kompletní brožura

Stáhněte si celou brožuru i s kompletním rozložením modelového portfolia a buďte skutečně v obraze.

Stáhnout PDF

Máte otázky? Napište nám a náš makléř se vám nezávazně ozve.

Odesláním formuláře budeme zpracovávat Vaše osobní údaje pro účel vyřízení Vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.
 
 
Domluvte si schůzku

Důležitá upozornění:

Dokument byl zpracován společností CYRRUS, a.s., obchodníkem s cennými papíry, se sídlem Brno, Veveří 111 (dále jen „společnost“). Společnost je členem Burzy cenných papírů Praha, a.s. a Frankfurt Stock Exchange (FWB) – Deutsche Börse. Společnost podléhá regulaci a dohledu České národní banky. Dokument je určen pouze pro reklamní účely a nebyl vytvořen za účelem komplexního průvodce investicemi. Poskytuje pouze krátký přehled o jednom z investičních produktů v současné nabídce. Dokument nenahrazuje odborné poradenství k finančním nástrojům v něm uvedeným, ani nenahrazuje komplexní poučení o rizicích. Dokument je určen výhradně pro počáteční informační účely a společnost důrazně doporučuje investorům podstoupit investiční a/nebo právní a/nebo daňové poradenství před tím, než učiní investiční rozhodnutí. Informace obsažené v tomto dokumentu nelze považovat za radu k jednotlivé investici, ani za daňovou nebo právní radu. Pokud se v dokumentu hovoří o jakémkoliv výnosu, je vždy třeba vycházet ze zásady, že minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích, že jakákoliv investice v sobě zahrnuje riziko kolísání hodnoty a změny směnných kursů a že návratnost původně investovaných prostředků ani výše zisku není, pokud v textu dokumentu není uvedeno jinak, zaručena. Investoři mohou získat při prodeji uvedeného investičního nástroje před datem splatnosti nebo při splacení investičního nástroje částku nižší než částku investovanou. Potenciální ztráta je omezena na původně investovanou částku. Informace jsou založeny na hrubé výkonnosti před zdaněním. Tento dokument obsahuje příklady vytvořené na základě analýzy scénářů vývoje podkladových instrumentů. Očekávání a predikce analytiků a stratégů nejsou spolehlivým indikátorem budoucího vývoje tržního kurzu dotčených investičních nástrojů. Příklady jsou založeny pouze na hypotetických předpokladech a neumožňují jakýkoli závěr o budoucím vývoji ceny investičního nástroje.

Za tento dokument nese odpovědnost výhradně společnost CYRRUS, jakožto distributor investičního nástroje. Emitent, ručitel a jejich přidružené společnosti nenesou žádnou odpovědnost za spolehlivost, přesnost a úplnost obsahu tohoto dokumentu, ani za jakákoli zde uvedená vyjádření, za výkonnost nástroje a za způsob propagace nástroje, zahrnující dodržování platných zákonů, předpisů a pravidel upravujících reklamu a propagaci investičních nástrojů. Emitent, ručitel a jejich přidružené společnosti se výslovně vzdávají jakékoli odpovědnosti za jakékoli přímé, nepřímé, následné nebo jiné škody, včetně ztráty zisku, která může investorovi nebo kterékoli třetí straně vzniknout na základě spoléhání se na informace uvedené v tomto dokumentu.

Zdanění je závislé na osobních poměrech každého investora a podléhá zákonným předpisům a dohledu příslušných úřadů. Tento dokument byl připraven s náležitou a patřičnou pečlivostí a pozorností, společnost však neposkytuje garance či ujištění, ať výslovné nebo předpokládané, o jeho přesnosti, správnosti, aktuálnosti nebo úplnosti. Z informací v tomto dokumentu není možné odvozovat žádná práva ani povinnosti. Informace o společnosti a podrobné informace o pobídkách a střetech zájmů naleznete na www.cyrrus.cz v sekci O nás. Tiskové chyby vyhrazeny. Obsah dokumentu je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv je společnost. Společnost zakazuje zveřejnění a šíření dokumentu bez jejího písemného souhlasu. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění dokumentu třetími osobami.

Zobrazit celý disclaimer
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.