Znáte Citigroup? Ne? Pak vám o ní říkáme právě včas

Citigroup Inc. je americká nadnárodní společnost fungující už od roku 1998, ale její historie sahá až k roku 1812. O tom, že patří k absolutní špičce světového finančnictví, se nebude nikdo přít. Sídlí v nejlidnatějším městě spojených států New Yorku a v roce 2020 dosáhla zajímavého prvenství - stala se prvním finančním domem z Wall Street, který do svého čela postavil ženu. Inovativní přístup a moderní myšlenky jsou jejich mottem.

 

Bankovní sektor, stejně jako zbytek světa, byl poznamenán světovou pandemií. Nástup účinné vakcíny všechno opět mění, včetně postojů investorů. I ti totiž začali chytře reagovat. Odvrátili svou pozornost od drahých technologických titulů a rozhlíží se po firmách, které zasáhla právě pandemie covid-19.

 

Proč?

Dá se očekávat, že se v následujících kvartálech vrátí svět do normálního režimu. Ekonomika pomalu ožije a spolu s ní i společnosti, které v době pandemie trpěly nejvíce. Jednoduše řečeno, jejich akcie porostou.

 

Zobrazit celý disclaimer
Dychtíte po detailech?

Dychtíte po detailech?

Kompletní investiční tip s veškerými podklady naleznete uvnitř.

Otevřít pdf
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.