#ZaJedenProvaz

#ZaJedenProvaz

 

Vážení klienti,

 

všichni se v tuto chvíli nacházíme v těžké situaci. Rozhodli jsme se vám proto přinést výjimečnou a časově omezenou nabídku jako vyjádření díků za vaši věrnost a důvěru. A samozřejmě myslíme i na ty, kteří investování vzhledem k aktuální situaci nyní zvažují.

ZAJÍMÁ MĚ VÍCE »

Podniky postupně přerušují svůj běžný provoz a lidé jsou z bezpečnostních důvodů už druhým týdnem povinni být doma. Procházíme velkou zkouškou, kdy na nás doléhá panika, smutek či strach o sebe, své blízké, o budoucnost. Je však důležité nenechat se strhnout touto vlnou negativních myšlenek, ale najít v sobě sílu a myslet dopředu – a to jak v osobním životě, tak i v oblasti investicí.

Jedno je totiž jasné. Tato situace dříve či později (a přejme si, aby to bylo brzy) ustane a probudíme se z globálního zpomalení. Nejlépe na tom v tu chvíli budou ti, kteří nyní – i navzdory nepříliš pozitivním zprávám – následují své předchozí kroky a stále hledají možné investiční příležitosti. Právě pro ty, kteří neupouští od svých investičních strategií, ale naopak se rozhodli chopit příležitostí, které aktuální situace na trhu nabízí, jsme vytvořili následující balík bonusů a zvýhodnění.

 

CASHBACK PŘI INVESTICI DO CERTIFIKÁTŮ

Nabízíme vám časově omezenou příležitost získat cashback ve výši až 1 % z celkového objemu nákupu vybraných investičních certifikátů z exkluzivní nabídky CYRRUS (konkrétní sazba se liší dle investiční služby). Vyberte si z pestré palety našich investičních certifikátů, které tvoříme hledem na aktuální investiční příležitosti. Aktuálně nabízíme investici do silných a stabilních společností Apple, Morgan Stanley, Microsoft a Facebook. Při úpisu certifikátů vám bude finanční bonus připsán na váš obchodní účet do 10 dní.

 

NÁKUP AKCIÍ BEZ POPLATKU OBCHODNÍKA

Současná tržní situace neoddiskutovatelně nabízí příležitost nakoupit podhodnocené akcie. Ať již jste naším klientem nebo teprve hledáte přes koho akcie nakoupit, máme pro vás dobrou zprávu. V rámci naší služby Samostatné obchodování, jsme se rozhodli v následujících měsících zrušit poplatek obchodníka za nákup akciových titulů v objemu nad 100 000 Kč (nebo ekvivalent v cizí měně). V rámci této služby navíc neplatíte žádné poplatky za držení akcií. Kdy jindy by mohla být lepší možnost nakoupit než právě teď? Navíc vše zařídíte z pohodlí domova, stačí vyplnit formulář níže a náš makléř vše vyřeší po telefonu. A pokud chcete s výběrem akciových titulů poradit, naši makléři mají vždy aktuální informace a investiční tipy.

 

BONUSOVÁ SAZBA 1,2 % P.A.

Mysleli jsme i na všechny naše klienty, kteří si prošli prodeji pozic a nyní vyčkávají na vhodný moment k nákupům. Nabízíme vám časově omezenou příležitost získat výjimečný bonus ve výši 1,2 % p. a., který od dubna do konce června budeme automaticky připisovat k veškerým vašim nezainvestovaným peněžním prostředkům nad 100 000 Kč (či stejné hodnoty v cizí měně), které momentálně evidujete na svých majetkových účtech. 

 

Pevně věříme, že toto nelehké období zvládneme společně přečkat ve zdraví, klidu a ve světle nových investičních příležitostí, jaké se na trhu vyskytují zcela výjimečně

Seznamte se s kompletními pravidly marketingové akce #zajedenprovaz

Seznamte se s kompletními pravidly marketingové akce #zajedenprovaz

Přečíst si pravidla

Zaujala vás možnost nakoupit akcie bez poplatku obchodníka?

Dejte nám vědět!

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Důležitá upozornění:

Dokument byl zpracován společností CYRRUS, a.s., obchodníkem s cennými papíry, se sídlem Brno, Veveří 111 (dále jen „společnost“). Společnost je členem Burzy cenných papírů Praha, a.s. a Frankfurt Stock Exchange (FWB) – Deutsche Börse. Společnost podléhá regulaci a dohledu České národní banky. Dokument je určen pouze pro reklamní účely a nebyl vytvořen za účelem komplexního průvodce investicemi. Poskytuje pouze krátký přehled o jednom z investičních produktů v současné nabídce. Dokument nenahrazuje odborné poradenství k finančním nástrojům v něm uvedeným, ani nenahrazuje komplexní poučení o rizicích. Dokument je určen výhradně pro počáteční informační účely a společnost důrazně doporučuje investorům podstoupit investiční a/nebo právní a/nebo daňové poradenství před tím, než učiní investiční rozhodnutí. Informace obsažené v tomto dokumentu nelze považovat za radu k jednotlivé investici, ani za daňovou nebo právní radu. Pokud se v dokumentu hovoří o jakémkoliv výnosu, je vždy třeba vycházet ze zásady, že minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích, že jakákoliv investice v sobě zahrnuje riziko kolísání hodnoty a změny směnných kursů a že návratnost původně investovaných prostředků ani výše zisku není, pokud v textu dokumentu není uvedeno jinak, zaručena. Investoři mohou získat při prodeji uvedeného investičního nástroje před datem splatnosti nebo při splacení investičního nástroje částku nižší než částku investovanou. Potenciální ztráta je omezena na původně investovanou částku. Informace jsou založeny na hrubé výkonnosti před zdaněním. Tento dokument obsahuje příklady vytvořené na základě analýzy scénářů vývoje podkladových instrumentů. Očekávání a predikce analytiků a stratégů nejsou spolehlivým indikátorem budoucího vývoje tržního kurzu dotčených investičních nástrojů. Příklady jsou založeny pouze na hypotetických předpokladech a neumožňují jakýkoli závěr o budoucím vývoji ceny investičního nástroje.

Za tento dokument nese odpovědnost výhradně společnost CYRRUS, jakožto distributor investičního nástroje. Emitent, ručitel a jejich přidružené společnosti nenesou žádnou odpovědnost za spolehlivost, přesnost a úplnost obsahu tohoto dokumentu, ani za jakákoli zde uvedená vyjádření, za výkonnost nástroje a za způsob propagace nástroje, zahrnující dodržování platných zákonů, předpisů a pravidel upravujících reklamu a propagaci investičních nástrojů. Emitent, ručitel a jejich přidružené společnosti se výslovně vzdávají jakékoli odpovědnosti za jakékoli přímé, nepřímé, následné nebo jiné škody, včetně ztráty zisku, která může investorovi nebo kterékoli třetí straně vzniknout na základě spoléhání se na informace uvedené v tomto dokumentu.

Zdanění je závislé na osobních poměrech každého investora a podléhá zákonným předpisům a dohledu příslušných úřadů. Tento dokument byl připraven s náležitou a patřičnou pečlivostí a pozorností, společnost však neposkytuje garance či ujištění, ať výslovné nebo předpokládané, o jeho přesnosti, správnosti, aktuálnosti nebo úplnosti. Z informací v tomto dokumentu není možné odvozovat žádná práva ani povinnosti. Informace o společnosti a podrobné informace o pobídkách a střetech zájmů naleznete na www.cyrrus.cz v sekci O nás. Tiskové chyby vyhrazeny. Obsah dokumentu je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv je společnost. Společnost zakazuje zveřejnění a šíření dokumentu bez jejího písemného souhlasu. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění dokumentu třetími osobami.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.