Portfolio Globální značky

Portfolio Globální značky

Světové ekonomice se daří, především vyspělým státům, kde prudce roste poptávka domácností po spotřebním zboží. S ohledem na růst mezd a výkonnost důležitých ekonomik bude tento trend pokračovat i v následujících letech. Proto jsme se rozhodli do nabídky zařadit aktivně řízené portfolio Globální značky, jehož složení upravujeme dle aktuální situace na trhu, můžeme tak pružně reagovat na výkyvy cen jednotlivých akcií a akciových dluhopisů. Zjistěte, jaký výnos můžete touto investicí získat.

Číst dále

JakÝ výnos můžete získat?

Výnos aktivně řízených portfolií je složen ze dvou složek:

1) Tržní výkonnost portfolia. Tu nelze přesně určit, protože složení portfolia se mění v čase v návaznosti na vývoj finančních trhů. Předpokládáme rostoucí tržní trend a tudíž kladné zhodnocení, ale je zde i riziko tržní ztráty. Odhadovaný výnos akciové složky portfolia je 10 % p. a. 

2) Pravidelně vyplácený kupón v celkové výši až 4 % ročně (2 % každé pololetí), při splnění emisních podmínek akciových dluhopisů.

Důležitou informací pro investory je také to, že investiční portfolio Globální značky není omezeno dobou splatnosti, můžete jej tedy prodat kdykoliv, kdy se vám to zdá výhodné. S ohledem na vyplácené kupóny samozřejmě ovlivňuje doba držení celkový výnos.

Do čeho budete investovat?

Hlavní výhodou aktivně řízeného portfolia je optimalizace jeho složení dle postupného vývoje trhu. Nejedná se tedy o investici, při které spoléháte na to, že tituly vybrané na začátku investice budou růst pořád. Naopak, cílem je využít aktuální investiční příležitosti a po naplnění jejich investičního potenciálu je prodat a nahradit novými perspektivními tituly (akciemi či akciovými dluhopisy).

Modelové portfolio Globální značky

Složení modelového investičního portfolia Globální značky

Úpis aktivně řízeného portfolia zaměřeného na globální značky končí 30. 11. 2017. Doba splatnosti záleží pouze na tom, kdy se rozhodnete portfolio prodat.

Zeptejte se na aktivně řízené portfolio

Náš makléř vám zavolá a zodpoví vaše dotazy ohledně portfolia Globální značky.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.