CYRRUS ACTIVE INDEX CZK

CYRRUS ACTIVE INDEX CZK

Chcete si pořídit diverzifikované investiční portfolio jedinou investicí? S novým certifikátem CYRRUS ACTIVE INDEX CZK je to možné. Jedinečná investiční příležitost, díky které můžete investovat do akcií, dluhopisů, ETF i komodit. Toto portfolio je aktivně spravováno naším analytickým týmem, který pravidelně provádí jeho optimalizaci na základě aktuální situace na trhu.

Více informací

https://www.cyrrus.cz
https://www.cyrrus.cz
Zobrazeny výsledky 1-2 (z 205)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  > 

Diverzifikované portfolio pomocí jediného investičního nástroje

Díky tomuto aktivně řízenému certifikátu nemusíte pracně vybírat jednotlivé akcie, dluhopisy, fondy a další investiční nástroje do svého investičního portfolia. Stačí si pořídit CYRRUS ACTIVE INDEX CZK a získáte optimalizované portfolio, které pravidelně upravuje náš analytický tým dle aktuální situace na světových trzích. Na veškeré změny navíc dohlíží Investiční výbor společnosti CYRRUS.

S tímto novým certifikátem máte možnost využívat dlouhé i krátké pozice na trhu a můžete tak vydělat na růstu i poklesu tržních cen podkladových aktiv. Vysoká míra diverzifikace navíc koriguje tržní vlivy na portfolioZajištění certifikátu do CZK, chrání výnosy před vlivem změny kurzů světových měn.

Jak probíhají úpravy investičního portfolia

V prvním kroku jsme definovali tzv. neutrální alokaci aktiv (viz obrázek níže), která je základní kostrou celého portfolia. Podíly jednotlivých tříd aktiv průběžně testujeme a upravujeme na základě výsledků našich analýz. Aktuální alokace aktiv se tedy může lišit v závislosti na naší investiční strategii.

Poté provádíme screening a výběr vhodných instrumentů do portfolia. Z databáze cenných papírů filtrujeme pomocí fundamentálních ukazatelů užší skupinu potenciálních investic. Následně aplikujeme simulaci Value at Risk (VaR) s cílem vybrat kombinace aktiv přinášející nejpříznivější poměr mezi potenciálním výnosem a rizikem. Výsledky jsou posouzeny analytickým týmem a je vybrána konkrétní kombinace jednotlivých instrumentů.

Portfolio sestavujeme tak, abychom byli schopni rychle reagovat na různé scénáře tržního vývoje. K tomu využíváme různé investiční nástroje, díky kterým jsme schopni participovat jak na růstu, tak i na poklesu finančního trhu.

 

Složení cyrrus active index dle investičních témat k 31. 7. 2017 (současná alokace se může lišit)

Složení portfolia CYRRUS ACTIVE INDEX

Více informací o certifikátu zjistíte v letáku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.