9 % CYRRUS AKCIOVÝ DLUHOPIS: IT SECURITY

9 % CYRRUS AKCIOVÝ DLUHOPIS: IT SECURITY

Informace o útocích sofistikovaných virů v poslední době plní stránky světových médií. Není tedy divu, že stále více uživatelů a také firem přemýšlí o zabezpečení svých dat před útoky hackerů a jimi vytvořených škodlivých kódů. Hodnota dat je dnes zkrátka nevyčíslitelná. V sektoru IT bezpečnosti se momentálně točí stovky miliard dolarů ročně a meziročně roste objem investovaných prostředků v tomto odvětví o 16 %. Pro nikoho by tedy nemělo být překvapením, že mnohé firmy z oblasti IT Security mají obrovský investiční potenciál. Ten můžete do 27. 9. využít prostřednictvím 9 % CYRRUS AKCIOVÉHO DLUHOPISU: IT SECURITY.

Více o dluhopisu

Do čeho budete investovat?

Vytvořili jsme pro vás podkladové portfolio, ve kterém najdete akcie 4 perspektivních firem. O těchto firmách jste již určitě slyšeli. Díky jejich silné pozici na trhu budou s velkou pravděpodobností jejich akcie v následujících letech výrazně růst. Jedná se o společnosti:

Broadcom společnost působí v oblastech realizace bezdrátové infrastruktury, bezdrátové komunikaci a zajištění úschovy dat.

Hewlett Packard Enterprise dceřiná společnost Hewlett Packard, která se specializuje na cloudové systémy a jejich zabezpečení.

Oracle druhá největší softwarová firma na světě a globální lídr ve správě a zabezpečení databází. Kybernetickým zabezpečením se zabývá divize Oracle Security.

Symantec společnost zaměřená na IT Security s tržbami přes 5 miliard dolarů. 59 % tržeb generuje sektor zabezpečení korporátních a vládních sítí.

Vyhlídky sektoru IT Security

3 trendy, které pozitivně ovlivňují celý sektor:

  • S ohledem na rostoucí počet útoků roste zájem jednotlivců i firem o profesionální software pro zabezpečení dat.
  • Rychlý nástup nových technologií (cloud, chytré spotřebiče) skýtá obrovský potenciál sektoru IT Security pro následující roky.
  • Vyspělé státy reagují na kybernetické hrozby zpřísňováním legislativy, týkající se zabezpečení citlivých dat ve státní i korporátní sféře.

Rizika sektoru IT Security:

  • S ohledem na velkou konkurenci v tomto sektoru je na místě investovat do stabilních společností, které dokáží nabízet komplexní a prověřená řešení.

Chcete vědět více o našem certifikátu s výnosem až 9 % p.a.?

Napište nám a my se vám obratem ozveme

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.