Certifikaty - seznam

Dnes jsme ještě nic nenapsali...

Aktuality zpracováváme

Cyrrus - Certifikaty - seznamRSS

Nejnovější příspěvky

12. 10. 2016 15:23

CYRRUS ACTIVE INDEX CZK

Chcete si pořídit diverzifikované investiční portfolio jedinou investicí? S novým certifikátem CYRRUS ACTIVE INDEX CZK je to možné. Jedinečná investiční příležitost, díky které můžete investovat do akcií, dluhopisů, ETF i komodit. Toto portfolio je aktivně spravováno naším analytickým týmem, který pravidelně provádí jeho optimalizaci na základě aktuální situace na trhu.

Více...
11. 7. 2016 15:01

CYRRUS DIVIDEND INDEX CZK

Hledáte výhodnou investici? Máme pro vás tento unikátní certifikát, který umožňuje investorovi participaci na vývoji dynamického portfolia blue-chip akcií vybraných našimi analytiky a schválených investičním výborem CYRRUS. Při sestavování certifikátu byl kladen důraz na měnové zajištění do CZK a širokou diverzifikaci podkladových aktiv.

Více...
Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.