Zpravodajství

15:54

Obchodování v zámoří poklidné

Široký akciový index S&P 500 v úvodu dnešní seance stagnuje na 2 683 bodech, zatímco technologický Nasdaq 100 ztrácí 0,2 % na 6 467 bodů. Dnes bude Sněmovna reprezentantů hlasovat o novém návrhu daňové reformy, který byl včera schválen Senátem. Investoři zainteresovaní na trhu s ropou budou dnes sledovat stav zásob dle DoE.

10:03

Senát Spojených států schválil daňovou reformu

Republikáni v Senátu protlačili největší změny daňové legislativy v USA za posledních 30 let, které přinesou sníženou zátěž pro korporace i fyzické osoby. Před tím, než se zákon dostane na stůl prezidenta Trumpa ke schválení, musí být odsouhlasen i Sněmovnou reprezentantů, neboť v návrzích obou komor Kongresu jsou mírné rozdíly. Hlavním bodem daňové reformy je snížení korporátní sazby z nynějších vysokých 35 % na 21 %.

Komentář

Ranní komentář k 20.12.2017

Daňová reforma ve Spojených státech bude podle všeho schválena a podepsána prezidentem ještě do konce letošního roku. Senát včera schválil novou verzi legislativy, která se však mírně liší od toho, co odsouhlasila Sněmovna reprezentantů. Pokud obě komory Kongresu dojdou ke konsensu, prezident Don...

Celý komentář
Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.