Zpravodajství

16:34

S&P 500 po předchozích růstech stagnuje

Široký index S&P 500 v rámci dopolední seance ve Spojených státech odepisuje nevýrazných 0,1 % na 2 588 bodů. Eurodolar mírně sílí na 1,159 EUR/USD díky klesající pravděpodobnosti brzkého prosazení Trumpovy daňové reformy. Vyjednávání budou zřejmě složitá a protáhnou se podle všeho i do příštího roku.

10:33

Poklidné obchodování se z USA přenáší i do Evropy

Dnešní seance na burzách starého kontinentu vykazuje jen umírněné pohyby, kdy německý DAX připisuje spíše kosmetických 0,1 % na 13 392 bodů. Eurodolar rovněž mírně sílí opět nad hladinu 1,16 EUR/USD v návaznosti na to, jak se zvyšuje pravděpodobnost opožděného schválení daňové reformy. Dnešek je na makrodata velmi chudý a tak lze očekávat pokračování nynějšího bočního trendu i v příštích hodinách.

Komentář

Ranní komentář k 8.11.2017

Akciové indexy ve Spojených státech si včera vybraly oddechový čas a obchodování probíhalo spíše ve smíšeném trendu, široký S&P 500 tak uzavřel bez relativní změny na 2 591 bodech. Mezi hlavní témata patří nadále cesta prezidenta Trumpa po Asii a daňová reforma. Objevila se informace, že...

Celý komentář
Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.