Zpravodajství

15:45

Hlavní indexy v USA kosmeticky ztrácí

Index S&P 500 v úvodu dnešního obchodování odepisuje 0,2 % na 2 551 bodů. Výsledky JPMorgan a Citigroup mnoho rozruchu nepřinesly a oba tituly se obchodují bez výraznějších pohybů. Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA vykázaly nad očekávání dobrou kondici amerického trhu práce, což podpořilo dolar k mírnému růstu, nyní se vůči euru obchoduje na hladině 1,184 EUR/USD.

11:17

Poklidné evropské obchodování pokračuje

Německý DAX dnes dopoledne kosmeticky ztrácí 0,1 % na 12 956 bodů. Eurodolar míří mírně výše v návaznosti na holubičí rétoriku Fedu, ten se obává dlouhodobějšího trvání nízkoinflačního prostředí. Aktuálně se euro vůči dolaru obchoduje na hladině 1,186 EUR/USD.

Komentář

Ranní komentář k 12.10.2017

Investory bedlivě sledovaný zámořský index S&P 500 včera připsal 0,2 % na 2 555 bodů a nadále se drží na historických maximech. Donald Trump komentoval chystanou daňovou reformu slovy, že přispěje ke zjednodušení celého systému a přinese značné úspory pro byznys. Kritici návrhu pouk...

Celý komentář
Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.