Zpravodajství

16:42

Verizonu se daří navyšovat počet zákazníků

Největší zámořský telefonní operátor představil výsledky za druhé čtvrtletí, v jejichž rámci vykázal tržby 30,55 mld. USD, čímž překonal predikce nastavené na 29,91 mld. USD. Zisk na akcii poté dosáhl v souladu s odhady hodnoty 96c. Firmě se daří navyšovat počet zákazníků využívajících jejích bezdrátových služeb, v uplynulém kvartále se jejich řady rozrostly o 614 tis. uživatelů. Je patrný příklon zákazníků k využívání neomezeného mobilního internetu, přičemž pozitivně lze v tomto ohledu hodnotit investice Verizonu do 5G sítí. Titul v rámci dnešního obchodování přidává 5,7 % na 46,9 USD.

Komentář

Zpráva dne: Produkce zbrojních firem roste raketovým tempem

Ruská intervence na Krymu, neustávající příliv uprchlíků do Evropy, teroristické útoky v metropolích starého kontinentu, Severní Korea hrozící jadernými zbraněmi, občanská válka v Sýrii a rozpačité arabské jaro. To jsou jen některé aktuální problémy vyspělého světa.

Celý komentář
11:41

Eurodolar sílí, evropské akcie se pohybují smíšeně

V rámci na korporátní výsledky bohaté dopolední seance míří německý DAX níže, konkrétně odepisuje 0,5 % na 12 246 bodů. Negativně působí například slabý report výsledků Deutsche Bank, která v tuto chvíli ztrácí 3,8 %. V poklesu pokračují i skandálem zasažené německé automobilky. Širší index EURO STOXX 50 se nachází bez relativní změny na 3 491 bodech. Eurodolar míří po včerejším zasedání bankéřů Fedu výše, kdy investoři vyhodnotili výslednou zprávu ze zasedání jako poměrně holubičí, tudíž v nejbližší době další utahování měnové politiky očekávat nelze.

Komentář

Ranní komentář k 27.7.2017

Zámořské trhy v průběhu včerejší seance opět pokračovaly v nastaveném růstovém trendu. Index S&P 500 uzavřel na zelené nule na hladině 2 478 bodů, zatímco technologický NASDAQ připsal 0,3 % na 5 951 bodů. Dařilo se zejména sektorům negativně korelovaným s úrokový...

Celý komentář
Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.