Zpravodajství

15:50

Akciové trhy v USA za přívalu korporátních výsledků mírně rostou

Index S&P 500 krátce po zahájení obchodování ve Spojených státech připisuje kosmetických 0,1 % na 2 479 bodů. V rámci na plné obrátky běžící výsledkové sezóny představil velmi dobré výsledky Boeing, který aktuálně sílí o 6,6 % na 226 USD. Důvodem je překonání odhadů na úrovni čistého zisku na akcii a rovněž příznivý celoroční výhled. Naopak pod tlakem jsou akcie automobilky Ford, které stahuje níže zpomalující americký automobilový trh a klesající provozní marže. Titul tak odepisuje 2,5 % na 11 USD.

Komentář

Komentář makléře: Siemens a jeho budoucí perspektiva

Pro mnoho odborníků z řady odvětví může být elektrotechnický koncern Siemens AG synonymem pro špičkové technologie, inovace a kvalitu. Osobně připojuji také frázi „chytrá budoucnost“, neboť rychlostí, s jakou Siemens inovuje své produkty nebo se přizpůsobuje novým trendům a koncepcím ...

Celý komentář
11:15

Evropa dnes v zeleném, eurodolar slábne

Evropské akciové indexy v rámci dnešní seance míří výše. Německý DAX přidává 0,4 % na 12 307 bodů, zatímco geograficky širší EURO STOXX 50 sílí o 0,5 % na 3 490 bodů. Kurzy táhnou výše solidní hospodářské výsledky evropských firem a tituly ze sektoru energií, které jsou podpořeny dnešním zpevňováním ropy. Eurodolar po včerejších růstech mírně slábne, konkrétně v tuto chvíli ztrácí 0,3 % na 1,162 EUR/USD.

Komentář

Ranní komentář k 26.7.2017

V průběhu včerejšího obchodního dne evropské akciové indexy částečně korigovaly předchozí poklesy. Německý DAX připsal 0,5 % na 12 264 bodů, zatímco širší EURO STOXX 50 posílil o 0,6 % na 3 474 bodů.

Celý komentář
Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.